סטודנטיות וסטודנטים מאשדוד? יש מלא מלגות מפנקות בשבילכם

הצעירים באשדוד יהנו ממלגות הלימודים הגבוהות בישראל בשותפות עם פרח ומפעל הפיס, עם תוספת כספית משמעותית מטעם עיריית אשדוד, שיביא את שווי המלגות לסכום חסר תקדים של כ-10 מיליון ש"ח וגם - מלגת אמנים > לראשונה בישראל וכחלק מקידום ועידוד האמנות וההגשמה העצמית בקרב צעירי וצעירות העיר - יחולקו מלגות לימודים למקצועות האמנותיים אשר אינם מוכרים במל״ג. כל הפרטים בכתבה >

image 131 imageתגובות imageהדפסה
article

אחרי שצלחנו את ה- 1 בספטמבר, למרות כל האיומים… הגיע הזמן לדבר על כל מה שחשוב לפני פתיחת שנת הלימודים במוסדות האקדמאיים ובדיוק לצורך כך ביררנו מה הן המלגות הכי משתלמות ושוות שתוכלו לקבל בעיר אשדוד. מוכנים? אז ככה >

 

מלגות הלימודים יחולקו ל- 600 צעירים וצעירות המתגוררים בעיר, כך שכל סטודנט וסטודנטית יהנו מסכום משמעותי של עד 10,000₪ בכל שנת לימודים, שיכסו את מרבית שכר הלימוד האוניברסיטאי ויאפשרו להם להגשים את עצמם בתוך כל אורח החיים הסטודנטיאלי התובעני. כל סטודנט.י. תושב העיר אשדוד שלומד בכל מוסד בארץ יקבל מלגה מוגדלת – העיר היחידה שמעניקה 7,800 שח במקום 6,500 עבור חונכות פרח, בתוספת של עיריית אשדוד.

 

בנוסף יוכלו הסטודנטים והסטודנטיות לקבל מלגה סוציואקונומית נוספת של עיריית אשדוד וקרן אשדוד, מלגת גז, בשווי של 5000/7,000₪ שתוענק לעשרות זכאים בעיר. בנוסף למלגות, עירית אשדוד מפעילה שירות של הלוואה ייחודית ללא ריבית, בה עיריית אשדוד מכסה את הריבית בתקופת הלימודים. את ההלוואה תוכלו להחזיר בסיום תקופת הלימודים, בצורה הוגנת ונוחה יותר ובתנאים מסוימים גם ללא ריבית כלל.

 

sss

מלא מלגות וחיסכון של מלא כסף! (קרדיט: CANVA PRO)

חדש! מלגת אמנים >

 

לראשונה בישראל וכחלק מקידום ועידוד האמנות וההגשמה העצמית בקרב צעירי וצעירות העיר – יחולקו מלגות לימודים למקצועות האמנותיים אשר אינם מוכרים במל״ג! לכל צעיר וצעירה יש את הדרך האישית שלהם להגשים את עצמם. חלקם בוחרים במסלול של התואר האקדמי, אך לרבים מהם יש שאיפה אמנותית ומוזיקאלית, ובמרכז כיוונים יעשו הכל כדי לאפשר לאמנים והאמניות שלנו להגשים את העצמם ולהעשיר את היכולות שלהם באמצעות מלגות לימודים של עיריית אשדוד ופיס בסכום של עד 10,000 ש״ח להרשמה ללימודים למקצועות האמנות אשר אינם מוכרים במל״ג.

 

זאת חלק מקהילת המוזיקאים הקיימת במרכז כיוונים שם יפתח בקרוב האב מוזיקלי לחזרות והופעות, מפגשי ג׳אם משותפים, הופעה על במות עירוניות ומקומות בילוי ברחבי העיר ועידוד היצירה המקומית בעיר. האמנות המקומית היא מה שעושה את העיר למה שהיא ואנחנו רואים בצעד הראשון הזה להפוך את האמנות המקומית לחלק בלתי נפרד מהעיר והאפשרות של צעירים להגשים את עצמם בה.

 

ההרשמה דרך מרכז כיוונים ברשתות החברתיות ובאתר פר״ח או פה עם כל הפרטים החל מ ה7.9 לחצו כאן 

imageעוד כתבות

בודק...