7 דקות של גיהנום: עירוני אשדוד שוב אכזבה ושמטה ניצחון

ברוך דגו במשחקו הראשון כמאמן הזמני של קבוצת האוהדים כבר היה בטוח שהוא משייט לניצחון קליל מול הקבוצה מהעיר הדרומית בליגה. עמית מלכה, אושר עמוס ואלי אלבז הובילו את עירוני ל-3:0, אלא שהאורחת כבשה שלוש פעמים בשבע דקות ודאגה לחלוקת נקודות. עירוני שוב עם תוצאת תיקו ומתרחקת מאוד מהצמרת

image 188 imageתגובות imageהדפסה
article

עירוני אשדוד ממשיכה לאכזב בליגה א' (ירון קליין)

מה עוד צריכה עירוני אשדוד כדי לנצח משחקים בליגה א’? היום (שישי) קבוצת האוהדים בצהוב-כחול שקיוותה כל כך להשיג ניצחון בית שני ברציפות על מנת להתקרב לצמרת הגבוהה, כבר הוליכה 3:0 מול בני אילת מתחתית הטבלה. עד הסיום זה נגמר בתוצאת תיקו והאוהדים המסכנים והמאוכזבים של עירוני מכניסים את השבת עם עוד תוצאה שלילית שמרחיקה אותם מאוד מאיזשהו חלום לפנטז על עליית ליגה.

 

בצד הצהוב של העיר לא שינו דברים בסגל הקיים, אך לאחר התיקו המשפיל הנוסף בשבוע שעבר (1:1) מול בית”ר תל-אביב, עירוני ביצעה שינוי על הקווים כשברוך דגו המנהל המקצועי, קיבל באופן זמני את תפקיד המאמן והחליף את יוסי חכים שפוטר.

דגו עלה עם הרכב דומה לזה ששיחק בשבוע שעבר, אך שינה מספר עמדות. עמית מלכה שפתח את העונה הכנף ימין, עבר לשחק בעמדה של מאחורי החלוץ, בעד ששי דגן שחקן הבית של הקבוצה פתח בכנף שמאל.

 

אחרי דקה וחצי בלבד מהפתיחה השינויים הקטנים עשו את שלהם. מלכה השתלט על כדור מחוץ לרחבה, הניף את רגל שמאל עם בעיטה שנעצרה בין חיבוריו של השוער האשדודי של אילת, אלון אאולוב, והעלה את הצהובים ליתרון מהיר.

45 הדקות הראשונות הסתיימו בתוצאה המינימלית, אך דקה בלבד מפתיחת החצי השני ושוב עירוני כבשה. דניאל אגמי פרץ נהדר מימין ובכדור רוחב מצא את המגן השמאלי, אושר עמוס, שחדר לרחבה והבקיע. מיד לאחר מכן החלוץ, אלי אלבז, נעץ את השלישי ואת השער הראשון שלו העונה, ובמועדון הצהוב כבר היו בטוחים שהם בדרך לניצחון מרהיב.

 

אלא שהקבוצה שהגיעה להתמודדות עם ההגנה הטובה בליגה שספגה בסך הכול חמישה שערים בשבעת המחזורים הראשונים, פשוט נעלמה. בתוך שבע דקות מהדקה ה-71 ועד ה-78, האורחת כבשה בקלות שלושה שערים. איוואן כבת פרץ את הסכר, יהונתן גבינטור הבקיע את השני ואיליי אלימלך היחסית וותיק בסגל הצעיר של אילת, ביצע קאמבק מדהים שנשמר עד הסיום.

sss

שחקני עירוני לא מצליחים לנצח (ירון קליין)

imageעוד כתבות

בודק...