היום: טריאתלון אשדוד חוזר – כל הפרטים ומפת צירי התנועה לקראת התחרות

הבוקר מתקיים 'טריאתלון אשדוד' 2022 - מאות משתתפים ינסו להוכיח את עצמם בתחרות המרתקת שמשלבת ריצה, שחייה ורכיבה על אופניים. הטריאתלון ייצא לדרך החל מהשעה 06:00. למען תושבי העיר שאינם משתתפים, הכנו לכם את מפת הכבישים שייסגרו עד שעות הצהריים

image 344 imageתגובות imageהדפסה
article

טריאתלון אשדוד חוזר (רשות הספורט)

 טריאתלון אשדוד חוזר ובענק. התחרות הספורטיבית שנחשבת לאחת החזקות והמרתקות ביותר ומשלבת בתוכה: ריצה, שחייה ורכיבה על אופניים, תתקיים בעיר אשדוד זו שנה שנייה ברציפות.

 

אשדוד היא אחת הערים הנוחות והמתאימות ביותר לסוג כזה של תחרות. הוא מכיל את כל היתרונות בין היתר שדרה רחבה דו-כיוונית עם קירבה ממשית לים המתאימה למקצה הריצה והרכיבה.

מאות מתחרים, בשלל גילאים וקטגוריות יגיעו לאשדוד בשישי הקרוב עם עלות השחר להתחרות באחת מתחרויות הספורט המאתגרות ביותר, האווירה המחשמלת והלוקיישן האשדודי מקל ולו במעט על המתחים.

sss

טריאתלון אשדוד חוזר (דודו קקון)

 

ברוב תחרויות הטריאתלון מתבצעים שלושת המקצים ברצף והמעבר בין מקצה למקצה, על כל הכרוך בו, מהווה חלק בלתי נפרד ממשך התחרות. כתוצאה מכך, אימון נפרד בכל אחד ממקצועות הטריאתלון ללא השילוב ביניהם אינו מספיק להישגים תחרותיים.

האימונים של טריאתלטים, להבדיל משחיינים, רוכבים ואצנים למרחקים דומים, מכילים אלמנטים של תכנון ושימור כוחות על מנת לחלקם באופן יעיל לאורך התחרות.

 

יורם אסרף, מנכ״ל רשות הספורט: ״אני רק רוצה לחלוק עם תושבי העיר אשדוד את המחמאות שמקבלת העיר אשדוד מכמות בלתי נתפסת של מתמודדים שמגיעה בשעות הבוקר המוקדמות לעירנו היפה.

(דודו קקון)

 

הטריאתלון שייצא לדרך בשעה 06:00 ויסתיים בערך בשעה 11:00 יביא לסגירת הכבישים הבאים עבור תנועת כלי רכב:

 

שד’ משה דיין (כביש החוף) צומת יצחק הנשיא\רוגוזין ועד כיכר עין השמש ברובע ט’. כמו כן תסגר לתנועה הכניסה והיציאה לרובע יא’ דרך שד’ בן עמי מכיוון מזרח.

הציבור מתבקש להישמע להוראות השוטרים ולנהוג בסבלנות ובסובלנות.

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...