סוכן הדוגמניות שי אביטל נעצר באמסטרדם

שי אביטל, סוכן הדוגמניות האשדודי לשעבר החשוד בביצוע עבירות מין ומבוקש לחקירה בארץ מאז חודש אוקטובר ומסרב לחזור ארצה – נעצר ע"י נציג המשטרה בצאתו ממסעדה באמסטרדם. כנגד אביטל עומדות תלונות של 26 נשים הטוענות כי ביצע בהן עבירות מין לכאורה

image 222 imageתגובות imageהדפסה
article

אביטל דקות ספורות לאחר מעצרו מחוץ למסעדה באמסטרדם (צילום: עמוד הצינור)

שי אביטל (43), סוכן הדוגמניות החשוד בעבירות מין בנשים שייצג, נעצר אתמול (חמישי) באמסטרדם שבהולנד במבצע משולב של משטרת ישראל ומשטרת הולנד, וככל הנראה יוסגר לישראל בקרוב, לאור העובדה כי קיים הסכם הסגרה בין המדינות. אביטל נעצר כאשר יצא ממסעדה בעיר – וזוהה ע”י נציג המשטרה.

 

 

נגד אביטל, המיוצג ע”י עורך הדין הפלילי הבכיר ששי גז, הוגשו 26 תלונות ע”י נשים שונות, חלקן היו מיוצגות על ידו בעבר בסוכנות הדוגמנות שלו, הטוענות כי ביצע בהן לכאורה עבירות מין שונות. לאחר התפוצצות הפרשה, נמלט אביטל לחו”ל על אף העובדה כי מאז חודש אוקטובר הוא מבוקש לחקירה בארץ – ומאז כאמור שהה בחו”ל.

 

 

יור נעמת, חגית פאר, בירכה על מעצרו של שי אביטל:

 

״טוב שהדבר קרה גם אם באיחור בלתי נסלח ולאחר תקופה ממושכת בלתי נסבלת. יש לברך את משטרת ישראל על מעצרו ולוודא שיוסגר לישראל במהירות האפשרית ושלא תחל סחבת חדשה כעת. האירוע לא יושלם עד ששי אביטל יתייצב אל מול קורבנותיו וישיב על ההאשמות הקשות נגדו.

 

״עשרות נשים אמיצות שאזרו אומץ להתלונן ולספר את סיפוריהן ראויות לראות אותו מובל באזיקים ומתמודד בפעם הראשונה עם הטיעונים נגדו״.

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...