לפנים ולנפש: "מגע הקסם" של רינת בן יוסף

כבר מגיל צעיר רינת בן יוסף (28) מאשדוד הבינה שיש לה מגע קסם בידיים. אחרי לא מעט זמן שהייתה מדריכת יוגה, חיפשה ללמוד משהו שישלב בין "מגע הקסם" הייחודי שלה למקצוע ממנו תוכל גם להתפרנס, להביא את עצמה לידי ביטוי ולתת חוויה בלעדית למטופלות שלה. "אני מאמינה בקשר ישיר בין גוף לנפש", היא מעידה על עצמה. בואו להכיר!

image 1212 imageתגובות imageהדפסה
article

"אני רוצה לקום בבוקר ולאהוב את מה שאני הולכת לעשות היום". רינת בן יוסף

יש לה את הטאצ': רינת בן יוסף מאשדוד, הגיעה  אחרי שנים של ניסיון בעולם היוגה  אל ההחלטה כי מתמקדת בטיפולי פנים – היא למדה במשך שנה וחצי אצל חווה זינגבוים והוכשרה לעבוד כקוסמטיקאית. לאחר שצברה ניסיון במשך תקופה בקליניקה פרטית במרכז הארץ, החליטה כעת לפתוח עסק משלה פה באשדוד ולהציע חוויה נשית- אישית חדשה.

 

"העולם הזה של הרוח לצד גוף ונפש – גם בתור בת אדם, אני יכולה להיות מאוד רוחנית ומנגד גם די מקורקעת", מסבירה רינת , "כך בא לידי ביטוי האיזון הזה בטיפול -השימוש בחומרים פעילים וחומצות לצד אוירה שלווה הצלילים הנעימים, ריחות מרגיעים וכמובן המגע, אני מרגישה שיש לי את הטאצ׳ הייחודי שלי". 

 

 

איך את מגדירה את שיטת הטיפול שלך?

 

"אפשר להגדיר את הטיפול שאני עושה כטיפול פנים הוליסטי (מלבד החומרים). למי שיצא לתרגל יוגה בוודאי נתקלה בתנוחה הכיפית ביותר שקורית בסוף התרגול ונקראת שוואסנה- בה שוכבים על הגב ופשוט מרפים, ובימים שהדרכתי תרגולי יוגה הייתי רוקחת כל מיני שמנים , ועוברת ובין כל אחת ונוגעת בכמה איזורים בפנים, לעתים הרגיש שבנות היו מגיעות לתרגל במיוחד בשביל הרגע הזה ומשם ההשראה , לשכב ולהרשות להכנס למצב של גלי אלפא , שהם גלי הפעילות החשמלית של המוח בשעת הרגיעה שלפני ההרדמות. מצב עירני אך רגוע מאד".

 

 

מטפלת רק בנשים

 

התגובה הראשונה שלי בתום הטיפול הייתה שאם בן יוסף הייתה מציעה את כישוריה המקצועיים לכל המגדרים (גברים, תתכוננו להתבאס- אתם לא לקוחות פוטנציאליים), סביר להניח שתוך כמה טיפולים היו עומדים מחוץ לדלת ביתה ערימה של מחזרים. עם טבעת וכוונה אמיתית להתמסר לעולמי עד למגע שלה.

 

״עם נשים אני מרגישה יותר בנוח להיסחף ולגעת מאשר בגברים. החיבור הוא דרך המגע למרות שאין דיבורים. יש כאן סוג של רצון אמיתי לגעת בכל אחת ולא רק בצורה פיזית, גם רגשית נשים מדהימות ונותנות מעצמן המון במהלך היומיום , ויש משפט שמלווה אותי תמיד ״ אי אפשר למזוג מכלי ריק״ ואם מישהי בחרה להעניק לעצמה ולהתמלא , אין יותר מבורך מזה.

 

אם בדרך כלל חדרים כאלה אצל קוסמטיקאיות הם מאוד לבנים ו"סטרילים" אצלי יש את הקטע הזה של האווירה החמימה יותר. הירוק, הקטורת וכמובן שקודם כל את חונה מול הים וכבר החוויה מתחילה טוב".

 

sss

"אני מרגישה שיש לי את הטאצ׳ הייחודי שלי" רינת בן יוסף

איך החלטת שאת עוברת למגע שמחובר לטיפולי פנים?

 

״לימדתי יוגה תקופה גרתי לבד והרגשתי שאני צריכה יותר הכנסה אז הייתי בעבודות כאלה מזדמנות כמו מלצרות וכו׳ ואז חברה שלי נרשמה ללימודים של טיפולי פנים אצל חווה. חשבתי על זה שאני גם אוהבת לפוצץ חצ'קונים (צוחקת) ומנגד העניין של המגע, זה משהו שמלווה אותי מאז שאני ילדה תמיד הייתי נוגעת ידיים, רגליים, שכמות, זה באמת יוצא ממני באופן טבעי. אז היה לי וויז'ן לאיך אפשר לשלב את כל האהבות שלי אפילו דמיינתי בראש אילו גוונים יהיו לי בבית, איך המקום יראה מבחינת צבע, ריהוט, צמחים – ופשוט הפכתי את זה מחלום למציאות״.

 

את משקיעה המון אנרגיה בכל טיפול… כמה את מצליחה לעשות ביום?

 

״מקבלת מ- 3-4 טיפולים, משך הטיפול שעה-שעה וחצי ודורש המון השקעה ואנרגיה כי אני ממש מתמסרת לכל טיפול ומטופלת. אני לא מחפשת להתעשר, אני רוצה לקום בבוקר ולאהוב את מה שאני הולכת לעשות היום, לא לעבוד מהבוקר עד הערב ולקרוע את עצמי בין טיפולים. השלב היחידי שפחות נעים במפגש איתי הוא הוצאת השחורים, אבל חוץ מזה חווים את החוויה הנעימה משלב מריחת הסבון והכנת העור, ועד הרגעת העור והחוליות בסוף".

 

מטפלת בנשים בלבד. רינת בקליניקה

למה בחרת בשם ״נתי״ לעסק שלך?

 

"נתי זה קיצור של רינתי ונתי בסלנג הג'מאייקני משמעותו ״טבעי״. (ושובב-נוטי ) אז אני קצת נוטי ונתי – שובבה ומגניבה, וטבעית".

 

יש טיפולים שהם גם רק טבעיים?

 

"בעבר הייתי ממש נעולה על זה שאני רוצה לעבוד רק עם חומרים טבעיים ועבדתי בנוסף עם נטורופתית ובין היתר התחלתי לחקור על חומצות וחומרים פעילים. גם באופן אישי מה שאני עברתי עם העור פנים שלי אני יכולה להעיד שאין כמו התערבות של קצת כימיה וכדי לראות תוצאות צריך חומצות וחומרים טבעיים כאחד.

 

חשוב להבין שהעניין הטבעי זה צריך לבוא עם תזונה ואורח חיים מאוד ספציפי, שמצריך התמסרות. יכולים לראות תוצאות, כמובן – פשוט יותר לאט. יותר מאתגר לעבוד עם עור פנים שמטופל רק בחומרים טבעיים".

 

 
מי קהל היעד שלך?

 

״כולן! אני מטפלת ב- אקנה, פיגמנציה ומה שאני הכי ניהנת לעשות זה טיפולי ניקיון וזוהר מה שנקרא טיפול אנטיאייג'ינג. אני מקבל את כל הגילאים- מילדות עד נשים מבוגרות״.

 

למדת גם עיסוי?

 
״בעבר התכווצתי יותר להגיד שלא עשיתי הכשרה לעיסוי ספציפי והיום אני מבינה שמגע אינטואטיבי וכמובן שהוא לא פולשני ושומרת על הגבול כי אני לא מנסה לרפא אנשים מבעיות גב וצוואר – זה לא יורד ממשהו שלומדים כי את זה אי אפשר ללמוד. אני עושה השתלמויות כל הזמן, עיסוי צווארי ומרחיבה ידע על חומרים מסוימים״.

 

ספרי על השינוי שאת עברת

 

״אני מנסה את התכשירים גם עליי, ואפשר לראות את התוצאות. התחלנו לדבר על המצב הנפשי שהייתי בו ואיך זה השפיע על העור פנים שלי. ומנגד איך טיפול הפנים והזוהר משפיעים על הפנימיות ועל הביטחון כשאומרים לך" איזה זוהר יש לך!" – זה משפיע על התחושות הפנימיות״.

 

 

אווירה נעימה ומרגיעה. הקליניקה של רינת

 

הקשר בין ה בִּפְנִים -לפָּנִים

 

באיזה גיל הבנת שאת טובה בדברים האלה?

 

״היום אני יכולה להגיד שתמיד ידעתי, אבל זה לא משנה מתי הבנתי שאני טובה, אלא מתי הבנתי שאני מקבלת את זה שיש לי משהו בכפות ידיים שמעורר תחושות של ריפוי אצל אנשים ושניתנה לי הזכות להעביר את זה הלאה. אני מאוד אוהבת לפנק, מתה על זה שאומרים לי "איך נעים". 

 

יכולה להמשיך שעות בגלל שזה מאוד מעייף אני לא עושה הרבה טיפולים ביום כי אני משקיעה ממש בכל טיפול. אני גם משתדלת לא לדבר במהלך הטיפול כי אני חושבת שאם מישהי הרשתה לעצמה לפנות שעה וחצי מהחיים ולשלם ממיטב כספה אז לפחות שתהנה. אני פחות מהקוסמטיקאיות ״שאוכלות את הראש״, יש כאלה שנרדמו אצלי ויש כאלו שסיימו מוצפות בדמעות כי משהו השתחרר שם״. זה מותיר אותי כל פעם בהלם ואני מסתכלת על הידיים שלי ואומרת "מה עשיתי?!״ בפליאה.

 

 

הבכי הוא טוב ומשחרר, משהו השתחרר אצלן בזכות הטיפול, זה מרגש. מגע פוגש כל אחת במקום אחר, לקבל זה לא קל. הכי אירוני זה שהכי קשה זה להרפות. כשאני מעסה ומרימה את היד שלהן והן לא מצליחות לשחרר, זה תהליך רגיש ומשתנה מאחת לאחת".

 

 

כל טיפול הוא שונה?

״אני מאוד מתאימה את עצמי למטופלת, זה אינדבידואלי ומשתנה בין אחת לשנייה. לרוב יש את אותו הרצף ובסוף יש את אותם שלבים של הטיפול. לפעמים יש מצבים שאני מתעכבת יותר באזור הראש הקרקפת (איזור שמצטבר בו הרבה מתח ).

 

 

כל כמה זמן את ממליצה לעשות טיפול פנים?

 

"חשוב לציין שמי שרוצה לראות תוצאות מיצוק/ פיגמנציה/ אקנה זה הרוב טיפול בבית עם החומרים בנוסף ל- הגעה אליי.
 

אני לא ׳דוחפת׳ חומרים ללקוחות ואני מאוד נוחה בקטע הזה אבל חשוב להבין שכדי לראות תוצאות חשוב להתמיד״.

 

 

 

"אני מאוד מתאימה את עצמי למטופלת"

למה לי בעצם לבוא לטיפול פנים דווקא אצלך ולא למישהי שעוסקת בזה 20 שנה ויש לה ניסיון?

 

״אני מביאה משהו אחר, אצלי כיף ולא רק טיפול פנים זה טיפול לנפש את ממש עוברת חוויה. מקבלת מגע נעים נוסף על הטיפול פנים. יש משהו שאני עושה שאין הרבה ונדיר (כך לפחות אומרות הלקוחות).

 

פה יש לך גם את הוויב הטבעי והרוגע ומשולב עם חומרים פעילים שעוזרים לך בצורה יעילה לפנים. זה גם מי שאני באיזון בין גוף לנפש, החומרי לרוחני.
כשאתה באמת אוהב את זה מרגישים ואם זה באמת הייעוד שלך זה לא חיקוי, זו האני האמיתית״.
 
 
הגעתי לרינת לטיפול פנים ומיד ניתן לשים לב לטקסטורה המדהימה אצלה בבית. כל האינסטרומנטים שמכניסים אותך מייד לחוויה של רוגע, ניתוק מהעולם החיצון והרגשה קסומה.

 

ציפיתי לטיפול פנים רגיל, כמו אצל כל קוסמטיקאית אחרת אבל בהחלט קיבלתי הפתעה נעימה כאשר הרגשתי את ידיה של רינת והמגע המטפל שלה.

 

אנחנו סוחבים איתנו מטענים ולחצים מהיומיום ואפילו מעברנו שאנחנו מדחיקים ומדחיקים ומספיק שמישהו כמו רינת בא ושם עליך את ידו ומרגיע אותך מבלי לדבר! זה משחרר אצלך את הפקק. הוצאת השחורים אצל רינת היא לא רק שחורים פיזhים אלא שחורים נפשיים וכשהם יוצאים, הם גורמים לדמעות לצאת. לאחר סיום הטיפול את יוצאת שוב לעולם אבל עם אנרגיות חדשות ומחודשות.
 
 
 
 
רינת שמה דגש על עיסוי והזרמת הדם פנים
לצד שימוש בחומרים של חווה זיגנבוים "וkb pure"
מה שיסייע בנטרול רעלנים, ישחרר סטרס, ימתח ימצק, ירענן, יוסיף חיות ויעניק "גלואו" מהמם.

 

 

Instagram-
Natty skin care

050-9876913

imageעוד כתבות

baner

חג הפועלים? הדלק יתייקר מה-1 במאי סביב ה-8 שקלים לליטר

14:08 | 28/04/2024
baner

עדיין לא קניתם מתנות לחג? בואו ליריד הדוכנים ברובע א'

20:19 | 18/04/2024
baner

המעצבת ריקי דלאל מציגה קולקצייה חדשה ורומנטית: Goddess Collection

15:16 | 03/04/2024
baner

טריוויה סטאר: פרסים שווים לעונים על חידון פסח של הסטאר סנטר

15:32 | 02/04/2024
baner

צאו לתדלק: מחירי הדלק עולים שוב בחצות

17:44 | 31/03/2024
baner

הביקור מסינגפור: השגריר הגיע לנמל אשדוד

21:58 | 26/03/2024

imageהמלצות נוספות

sss

חג הפועלים? הדלק יתייקר מה-1 במאי סביב ה-8 שקלים לליטר

‫חן בוקר‬‎ אמר

14:08 | 28/04/2024

sss

עדיין לא קניתם מתנות לחג? בואו ליריד הדוכנים ברובע א'

יניב יוסיף-אור

20:19 | 18/04/2024

sss

המעצבת ריקי דלאל מציגה קולקצייה חדשה ורומנטית: Goddess Collection

‫חן בוקר‬‎ אמר

15:16 | 03/04/2024

imageעוד כתבות

baner

חג הפועלים? הדלק יתייקר מה-1 במאי סביב ה-8 שקלים לליטר

14:08 | 28/04/2024
baner

עדיין לא קניתם מתנות לחג? בואו ליריד הדוכנים ברובע א'

20:19 | 18/04/2024
baner

המעצבת ריקי דלאל מציגה קולקצייה חדשה ורומנטית: Goddess Collection

15:16 | 03/04/2024
baner

טריוויה סטאר: פרסים שווים לעונים על חידון פסח של הסטאר סנטר

15:32 | 02/04/2024
baner

צאו לתדלק: מחירי הדלק עולים שוב בחצות

17:44 | 31/03/2024
baner

הביקור מסינגפור: השגריר הגיע לנמל אשדוד

21:58 | 26/03/2024
WordPress Ads