אחרי שנים זה קורה > תיאטרון מקצועי באשדוד

ג'רום ארוש, מוביל את תיאטרון ברמוזה באשדוד מזה שנים ארוכות בחוגי משחק, פסלים חיים ו- מה לא? ועכשיו הוא חובר למחזאית אילנית סוויסה בתפקיד המנהלת האמנותית ומקימים יחד אנסמבל תיאטרון מקצועי פה בעיר, כבר עם פרויקט ראשון >

image 191 imageתגובות imageהדפסה
article

השניים רוצים להרים הצגה ראשונה כבר בדצמבר הקרוב ומוצאים ‘קול קורא’ לשחקנים ושחקניות, בוגרי בתי ספר למשחק,  בני העיר אשדוד, שמתגוררים בה או שנולדו/גדלו וצמחו בה והם בעלי זיקה לעיר, לצורך בניית הקבוצה והעלאת הצגה, כשסיני פטר המוכשר והמנוסה יביים את המחזה של סוויסה שזכה במקום הראשון בפסטיבל קריאה בתיאטרון הקאמרי לפני חצי שנה. חזרות יחלו באוקטובר-דצמבר. האודישנים יחלו כבר בשבוע הבא.

גם מעצבי במה, מעצבי תאורה, יוצרי מוזיקה לתיאטרון, ושאר המקצועות הדרושים ליצירה בימתית אשדודים.יות ( שגדלו בעיר או חיים בה כעת) מוזמנים ליצור קשר.

סוויסה גדלה באשדוד והחלה את דרכה בתיאטרון הילדים של מתנ”ס ד’, כיום היא במאית, מחזאית תיאטרון ותסריטאית קולנוע, מפיקה, יוצרת פסטיבלים, אירועים ייחודים, הצגות וסרטים. בעלת תכנית רדיו בגל”צ, בוגרת התואר הראשון לבימוי וכתיבה בחוג לתיאטרון באוניברסיטת ת”א ובוגרת תואר שני בחוג לקולנוע וטלוויזיה במכללת ספיר והזרוע עוד נטויה.

 

 

 

 

 

sss

imageעוד כתבות

בודק...