חברת נמל אשדוד קיימה טקס עובדים מצטיינים לשנת 2022

חברת נמל אשדוד פרסמה את שמותיהם של 7 עובדים מצטיינים לשנת 2022, במסגרת טקס מיוחד שנערך במעמד ממלא מקום מנכ"ל חברת הנמל, חברי הנהלה, נציגות העובדים, ומשפחות העובדים המצטיינים. "אתם הכוח המניע מאחורי הצמיחה והפריחה של כלכלת ישראל. בזכותכם נמשיך להצעיד את המדינה קדימה, ולהוות עורק ראשי למשק הישראלי", ברך אותם מ"מ מנכ"ל הנמל אלי בר יוסף

image 113 imageתגובות imageהדפסה
article

העובדים המצטיינים בנמל לשנת 2022

חברת נמל אשדוד קיימה טקס עובדים מצטיינים לשנת 2022 כאשר המצטיין הנמלי הוא מיכאל יוסף, המשמש בתור מנהל רציף בחטיבת תפעול. הנהלת הנמל ציינה כי יוסף הנו מנהל מקצועי, חרוץ, ומנוסה, עם יחסי אנוש מעולים ורוגע נפשי מעורר השראה. כל זאת, תוך הקפדה יתרה על סדרי העבודה ועל נהלי הבטיחות. כמו כן צוין כי יוסף שומר על קשרי עבודה פוריים עם לקוחות החברה, תוך נקיטת יוזמה ויישום תהליכים לשיפור השירות והתייעלות הנמל.

 

 

 

מצטיינים נוספים הם דנה כהן, עוזרת רכזת גיוס בחטיבת משאבים, אבי כהן, עוזר רמ”ד כלכלה בחטיבת כספים,  ניסים ביטון, נגר בחטיבת לוגיסטיקה והנדסה, אדוארד שטיימן, מפעיל ציוד מכני בחטיבת תפעול, אורי לסרי, מנופאי גשר בחטיבת תפעול, ויניב שוקרון, אתת בחטיבת תפעול. כל העובדים צוינו לשבח על הרוח היזמית, יחסי האנוש המצוינים, האחריות, והמסירות שהפגינו במהלך ביצוע עבודתם.

 

 

 

ממלא מקום מנכ”ל חברת נמל אשדוד, אלי בר יוסף אמר: “מעמד זה של הוקרת תודה לכם העובדים המצטיינים של חברת נמל אשדוד הוא אחד הרגעים המרגשים והראויים לציון. טקס המצטיינים מבטא יותר מכל את השאיפה של נמל אשדוד ושל עובדיו למצוינות בכל התחומים בהם העשייה שלנו נוגעת, ממצוינות תפעולית ועד מצוינות במתן שירות יעיל ואיכותי ללקוח. הנהלת הנמל, עובדיו, וכל משפחת נמל אשדוד מודים לכם על השקדנות, המסירות, והשאיפה להמשיך לשפר ולהשתדרג בכל הנסיבות.

 

 

נמל אשדוד מהווה נכס אסטרטגי ונתיב מרכזי דרכו עברו בשנת 2022 סחורות בהיקפים של  מיליארדי שקלים, ואתם הכוח המניע מאחורי הצמיחה והפריחה של כלכלת ישראל. בזכותכם נמשיך להצעיד את המדינה קדימה, ולהוות עורק ראשי למשק הישראלי.”

 

 

imageעוד כתבות

בודק...