מעל 200 יוזמות של תושבי העיר הוגשו למיזם ‘רובעיר’ אשדוד

אתמול בערב (שני) נערך המפגש הראשון במרכז הצעירים "כיוונים" בהשתתפות מעל 50 מציעים שקיבלו פרטים נוספים על המיזם העירוני, שנועד לחזק את הקהילה והשכונה, וליצור חיבורים בין הקהילות השונות

image 77 imageתגובות imageהדפסה
article

קרדיט צילום: שמואל דוד

במסגרת המיזם הייחודי שאותו מובילות ד”ר שרית ניסים ואילנית הראל, מוענק ליווי מקצועי צמוד שתכליתו הפיכת היוזמה המוצעת לתוכנית עבודה ממשית שתצא לפועל יחד עם העירייה. התמיכה העירונית תבוא לידי ביטוי גם במימון של 25 אלף שקל לשנה, שיוענקו לכל אחד מ-35 המציעים שהיוזמה שלהם תיבחר על פי הקריטריונים. בין המציעים: יחידים, קבוצות ועמותות.

 

המיזם הוא על פי חזונו של ראש העירייה ד”ר יחיאל לסרי, שמאמין כי הדרך לשנות את הסביבה העירונית מתחילה באימוץ רעיונות העולים מהשטח: “רובעיר שיזמנו הוא בדיוק הדרך למנף את ההון האנושי והרעיונות של תושבי אשדוד לטובת כלל הקהילה היפה שלנו, המורכבת מ-99 קהילות עולים המתחברות לקהילה אשדודית גאה אחת”.

 

בעירייה הסבירו כי עם השקת הפרויקט נרשמה היענות ציבורית מרשימה מכל קצוות העיר, קבוצות גיל שונות ואנשים שהחליטו להפוך יחד עם העירייה את החלום שלהם למציאות. “כמות ההצעות מעידה על קהילה פעילה מאוד באשדוד, אכפתיות ורצון לתרום לקהילה ולחברה בכל תחומי החיים. יש לנו במה להתגאות”, אמרו גורמים מובילים בפרויקט.

imageעוד כתבות

בודק...