אולגה שפירו זכתה במדליית ארד באליפות אירופה עד גיל 23

מרימת המשקולות מאשדוד הניפה את דגל ישראל בגאווה באליפות אירופה עד גיל 23 שהתקיימה באלבניה, כשעלתה על הפודיום לאחר שקטפה את מדליית הארד/ שפירו היא חלק מההתפתחות של מרכז המצויינות פה בעיר, ונחשבת לאחת ההבטחות האולימפיות של הדור הבא של מדינת ישראל, בתקווה להשתתף באולימפיאדה בפריז 2024

image 86 imageתגובות imageהדפסה
article

אולגה שפירא עם מדליית הארד (רשות הספורט אשדוד)

אולגה שפירו, אחת ההבטחות האשדודיות בענף הרמת המשקולות כיכבה על הפודיום באליפות אירופה שהתקיימה בדורס, אלבניה, בשבת האחרונה.

 

שפירו קטפה את המקום השלישי והמפתיע לאחר שהשיגה בניסיון הראשון שלה 88 ק”ג, אותו עברה בהצלחה ובניסיון השני הצליחה גם ב-91 ק”ג, אבל נכשלה בניסיון השלישי והאחרון לקבוע 93 ק”ג, מה שהספיק לה למקום השלישי.

 

אולגה, אשדודית משלנו עלתה עם דגל ישראל לפודיום והביאה גאווה גדולה לעיר ולמדינה. כעת, עליה להמשיך ביכולת הגבוהה על מנת להשיג את התוצאות שיקנו לה את הכרטיס להשתתפות באוליפיאדה בפריז 2024.

 

 

ענף הרמת המשקולות זוכה לעדנה גדולה בשנים האחרונות ולא במקרה, לא מעט משאבים ותשומת לב הופנו לענף בעת האחרונה כולל אישור של מתחם ייחודי שיוקצה לנבחרת האשדודית סמוך למרכז המצויינות בג׳ודו בבית ספר רבין שברובע טו׳. כמו בג׳ודו ובשייט זוכה רשות הספורט לתמורה מלאה בעד ההשקעה מנציג למשלחת בטוקיו ועד אולגה שפירא שמסמלת את העתודה של הדור הבא.

imageעוד כתבות

בודק...