חדש בסטאר סנטר: JD SPORTS

רשת אופנת הספורט הבינלאומית ממשיכה להתרחב בישראל וכעת פותחת את החנות החדשה במתחם ה'סטאר סנטר' באשדוד בהשקעה של כ- 2.3 מיליון ₪. אורי רגב, סמנכ"ל השיווק של חברת ארי נדל"ן, בעלת המתחם: "אנחנו ממשיכים להביא את המותגים מהשורה הראשונה בעולם - היישר אלינו לאשדוד"

image 706 imageתגובות imageהדפסה
article

המותגים הבינלאומיים המובילים ממשיכים להגיע אל מתחם ה'סטאר סנטר'. חנות JD החדשה במתחם

   JD SPORTS   רשת אופנת הספורט מהמובילות בעולם , ממשיכה להתרחב ומשיקה חנות חדשה במתחם סטאר באשדוד, אשר תשתרע על פני שטח של כ-  430 מ”ר ובהשקעה של כ-2.3מיליון ₪. החנות עוצבה בהתאם לקונספט הריטייל הייחודי של הרשת הבינלאומית.

 

JD Sports הינה הרשת הקמעונית מהמובילות בעולם בתחום אופנת הספורט והסניקרס, בעלת ותק של מעל ל- 40 שנים ומציעה את הקולקציות העדכניות ביותר של המותגים המובילים בעולם כדוגמת: נייקי, אדידס, VANS, הוגו בוס, EA7, קונברס, קלווין קליין, טומי הילפיגר, צ’מפיון, ריבוק, דה נורת’ ועוד.

 

רשת JD Sports  מובילה חווית קנייה חדשה ומלאת אנרגיה ללקוח, החל בעיצוב הייחודי של החנויות, חדשנות דיגיטלית ואסטרטגיית מולטיצ׳אנל דינאמית הכוללת אתר סחר מוביל, אפליקציה ייחודית ומועדון לקוחות המבטיחים חווית צריכה חלקה בכל זמן וכל במקום.

 

אורי רגב, סמנכ”ל השיווק של חברת ארי נדל”ן, הבעלים של מתחם הסטאר סנטר ושל קניון ארנה נהריה: “אני שמח וגאה שחברת JD ספורט הבינלאומית בחרה לפתוח את החנות החדשה והמושקעת שלה אצלנו במתחם הסטאר באשדוד. המהלך הזה מצטרף לשורה שמותגים מהשורה הראשונה בעולם אשר מגיעים לישראל – ובוחרים להגיע אלינו לאשדוד”.

 

sss

חנות מושקעת בשווי של 2.3 מיליון שקל המשתרעת על 430 מ"ר

 

אודות JD Sports

JD sports היא חלק מקבוצת JD – קמעונאית רב-ערוצית עולמית, שבסיסה בבריטניה, ונסחרת במדד FTSE    100 {JD.L}

הרשת מתמחה באופנת ספורט והנעלה לקבוצת JD למעלה מ-3,300 חנויות על פני 29 מדינות ברחבי העולם, עם נוכחות בבריטניה, ארה”ב, אירופה ואסיה.

 

 

שירן וינטר סיבוני, סמנכ”לית השיווק של JD בישראל:

“אנו שמחים לפתוח את החנות הרביעית שלנו בסטאר אשדוד כחלק מאסטרטגיית הצמיחה של רשת JD לשנים הקרובות עליה הכרזנו עם החדרת רשת JD  בישראל,

עד סוף שנת  2022 JD תפתח 2 חנויות נוספות לצד אתר סחר”

imageעוד כתבות

בודק...