בשורה לאשדודים > סניף רשת קולומביה Columbia נפתח בסטאר סנטר בהשקעה של 1.6 מיליון ש”ח

חברת קולומביה Sportswear company Columbia מוכרת מאוד כמובילה בעיצוב, ייצור, שיווק והפצה של ביגוד, הנעלה, אביזרים וציוד outdoor, ספורט שטח ופנאי. הפתיחה החגיגית תתקיים ב- 8.9.22 בשעה 17:00 בסטאר סנטר אשדוד, הציבור האשדודי מוזמן להגיע לאירוע הפתיחה בהשתתפות Dj, אורחים מוכרים, כיבוד ושתייה

69 תגובות הדפסה
article

חדש בסטאר > קולומביה! (קרדיט צילום Klein studio קליין סטודיו)

הסניף החדש באשדוד נפתח בהשקעה של 1.6 מיליון שקלים, כאשר שטח החנות עומד על 183 מ”ר. הסניף המושקע כולל קופה נגישה, תא נגיש, חניה נגישה של המתחם מכשיר לכבדי שמיעה, על העיצוב, תכנון והליווי: קליין סטודיו Klein Studio.

 

המותג קולומביה מיובא ע”י חברת סער א.ת יזמות ומסחר בע”מ שנוסדה ע”י הם אביעד צברי ותומר בן סניור המשמשים בה כמנכ”לים משותפים. החברה הוקמה ב 1991 ע”י 2 חברי ילדות עם חלומות גדולים, שייצרו במכונות התפירה הביתיות שלהם אביזרי טקסטיל מיוחדים, שהפכו במהרה להצלחה מקומית. על גל ההצלחה של מוצריה הייחודיים החלה החברה לייבא ציוד וביגוד עם מאפיינים טכנולוגים מתקדמים ויצרו פורטפוליו רחב של מותגים בינלאומיים. בשנת 2005 קיבלה חברת סער זיכיון לייבוא המותג הבינלאומי Columbia Sportswear אשר היווה נקודת מפנה עבור החברה עצמה ועבור שוק האאוטדור הישראלי. ב-2008 הוקמה חנות המותג הראשונה ולאחריה נפתחו בזו אחר זו חנויות בכל רחבי ישראל, כיום יש 45 חנויות ועד 2023 צפויות להיפתח כ 15 חנויות נוספות.

 

 

sss

חדש > רשת קולומביה בסטאר סנטר אשדוד (קרדיט צילום Klein studio קליין סטודיו)

סער שבמרוצת השנים הפכה לחברת מוצרי הטיולים הגדולה בישראל מפעילה 3 רשתות קמעונאיות וזרוע סיטונאית עם למעלה מ 300 לקוחות, היא היום יצרנית ויבואנית של למעלה מ- 40 מותגים בינלאומיים בקטגוריות האאאוטדור המקצועי והלייף סטייל- CamelBak, Lowa, Thule, Mountain Hardware, Icebreaker ,PraNa, Topo Design, Picture organic , Duer , Arcade belts ,,Sanjo Biolite ועוד…

באפריל 2021 אלקטרה מוצרי צריכה – חברת מוצרי הצריכה הגדולה בישראל, עם מחזור מכירות של כ 2 מיליארד דולר, מזהה את הפוטנציאל הגדול בחברה ורוכשת 50.01% ממניות סער א.ת יזמות ומסחר בע”מ. השותפות עם חברת אמ”צ מאפשרת האצה של קצב פתיחת החנויות, הבאה של מותגים חדשים ורכישה של פעילויות סינרגיות וכניסה לתחומים חדשים.

שעות הפעילות של קולומביה – סניף סטאר סנטר אשדוד:
א’-ה’: 09:00-22:00
שישי: 9:00-15:00
מוצאי שבת : חצי שעה מצאת השבת ועד 23:00

עוד כתבות

תגובות