קייטנת מתנ”ס גולדי רושמת הצלחה

המחזור השני של קייטנות הקיץ רק נפתח, אבל שבוע בלבד בתוך המחזור, הורי הילדים שנוטלים חלק בקייטנת גולדי שבמתנ''ס ד' מרוצים עד הגג מהפעילות שהיקרים שלהם זוכים להם – ומה צפוי בהמשך?

image 234 imageתגובות imageהדפסה
article

 

82 ילדים בכתות א’-ג’ נוטלים חלק בקייטנת החופש הגדול של מתנ”ס ד’ בעיר, כאשר למעלה מחצי מהם אף משתתפים בצהרוני הקייטנה. קייטנת מתנ”ס ד” אשר נפתחה עבור ילדים בכתות א׳-ג׳, משלושה בתי הספר: ארזים רעים ושחר מציעה לרווחת ילדי הרובע מגוון רחב של פעילויות העשרה, פנאי וספורט.


במסגרת ימי הקייטנה, נהנים הילדים בין היתר מארוחות בוקר משתנות, פעילויות ציור ויצירה, פעילויות חברתיות מגבשות בכתות ובחצר בית הספר, ונהנים ממגוון רחב של חוגים ואטרקציות כמו: בועות סבון, סדנת אילוף כלבים, יום בלונים, יום בריאות, משחק ודרמה, יום הישרדות, טורניר ליגת האלופות וגולת הכותרת יום כיף בפארק אתגרים שייערך ב10/8. יש לציין כי הורים עובדים נהנו גם משירותי צהרון מוזלים למשך כל הזמן בו מתקיים מחזור ב’.

ליבי ספוזניקוב, אחת האימהות ויו”ר ועד בית ספר שחר, אמרה: “עבר רק שבוע אבל הקייטנה מאורגנת ומתוקתקת והילדים נהנים. תודה רבה גם לכל המפעילים שהם חלק מצוות הקייטנה. זה מאד מרגיע לדעת שיש עם הילדים צוות שהם אוהבים – לקח לי עשרים דקות לשכנע את הילד לחזור הביתה בסיום היום.”


כמו כן, הורים רבים הביעו שביעות רצון ובירכו את הקייטנה והצוות: “בהתחלה הבת שלי לא רצתה ללכת למחוזר השני, אבל מהר מאד היא שינתה את הגישה והתחילה לקום מוקדם ולצאת לקייטנה באושר”.

הקייטנה כולה מתופעלת על ידי הרכזת בלה אהרונוב והחברה העירונית.

imageעוד כתבות

בודק...