מפגן כוח: כצנלסון הרים כנס לליברמן בהשתתפות 1,500 איש

סגן ראש העיר, אינג' שמעון כצנלסון אירח אתמול את יו"ר מפלגת "ישראל ביתנו", שר האוצר אביגדור ליברמן – בכנס רב משתתפים באולמי בלו קאסל אל מול 1,500 נוכחים, והוכיח פעם נוספת כי בכל מה שקשור לתמיכה וניהול השטח – יש לו מעט מאד מתחרים

image 242 imageתגובות imageהדפסה
article

כמעט מתחת לרדאר - כנס בהשתתפות של 1,500 איש. (צילום: פרטי)

כוחו במותניו: אמש (מוצ”ש) התקיים כנס בחירות של מפלגת ‘ישראל ביתנו’ בהשתתפות לא פחות מ-1,500 פעילים, חברי כנסת ומוזמנים נוספים, שמילאו את אולי ‘בלו קאסל’ כמעט עד אפס מקום.

 

כצנלסון וצוותו הקרוב הפיקו את הכנס שנערך בשפה הרוסית ועל אף העובדה שנערך במהירות ובלי פרסום גדול  – בכל זאת הביא כמות עצומה של משתתפים. מלבד כצנלסון נכחה חברת הכנסת האשדודית אלינה ברדץ’-יאלוב, מזכ”לית המפלגה ופעילים נוספים.

 

מפלגת “ישראל ביתנו”, שהוקמה ב 1999 כאן בעיר אשדוד, מקיימת באופן מסורתי כנסים גדולים מאוד בעיר, היות והיא נחשבת כאחת הערים שמעניקות למפלגה הכי הרבה קולות, או כמו שאמר יו”ר המפלגה אביגדור ליברמן – ״לישראל ביתנו יש 2 בירות – ירושלים ואשדוד״.

sss

מוכיח כי החיבור שלו לשטח אינו מוטל בספק. כצנלסון נואם אתמול (צילום:פרטי)

סגן ראש העיר שמעון כצנלסון, שמוביל ביד רמה את פעילות המפלגה באשדוד וסביבתה, ציין בדברים שנשא כי ההישגים הגדולים שהעיר חוותה בשנים האחרונות, דוגמת הקמת המחלף הדרומי, בית החולים אסותא ומתקן התפלת המים  – יצאו לפועל לא מעט בזכות התמיכה והעזרה של חברי הכנסת מהמפלגה.

 

לסיכום –  כצנלסון , שעוד נכונה לו שנת בחירות גם מעבר לבחירות הקרובות לכנסת, יכול בהחלט להיות מרוצה ממפגן הכוח הנוכחי.

 

 

"לישראל ביתנו יש 2 בירות: ירושלים ואשדוד". ליברמן אמש. (צילום: פרטי)

imageעוד כתבות

בודק...