כדורגל של שישי: הפועל אדומים ועירוני אשדוד עם הגב אל הקיר

הקבוצה של יוסי חכים תקווה להשיג ניצחון ליגה שני העונה כשתצא לקרב צמרת מול בקעת הירדן. האדומים של דוד רביבו יקוו להתאושש מתצוגת הנפל מול אום אל פאחם, כשיארחו באצטדיון היא' נציגה נוספת מהמגזר - מ.ס. כפר קאסם - במשחק על 6 נקודות

image 109 imageתגובות imageהדפסה
article

עירוני והפועל אדומים אשדוד סימנו לעצמן מטרות שונות ערב תחילת העונה, אך נדמה שהתוצאה שלהן בשבוע שעבר (0:0 מול מכבי הרצליה לחבורה הצהובה, ו-הפסד 2:0 לאום אל פאחם עבור זו האדומה), די קלקלה להן את התוכניות.

בעוד שעירוני אשדוד מכוונת אל הצמרת הגבוהה בליגה א’ דרום וסבלה שוב מחוסר איכות בחלק הקדמי, האדומים של דוד רביבו נשארו עם מינוס 4 הנקודות שלהם במקום האחרון של הליגה הלאומית.

 

נתחיל עם החבורה באדום:

 

הפועל אדומים אשדוד תארח את מ.ס כפר קאסם (שישי, 16:00) למשחק תחתית רותח במסגרת המחזור השמיני של הליגה הלאומית.

דווקא אחרי שניצחו את משחק הבית הקודם שלהם מול קבוצת הצמרת של הפועל עפולה, האדומים אכזבו בשבוע שעבר עם תצוגת נפל במשחק החוץ מול הפועל אום אל פאחם שברחה להם בטבלה, ובמועדון האדום יודעים שההתמודדות מחר היא לגמרי עונה על מאמר הקלישאה של “משחק על שש נקודות”. בעוד שהחבורה של דוד רביבו נמצאם עם מינוס 4 נקודות ונועלת את טבלת הליגה, הקבוצה של חיים  סירוטקין צברה עד כה 4 נקודות ונמצאת מקום אחד בלבד מעל לקו האדום.

רביבו היה מאוכזב מאוד מהיכולת של חוליית ההתקפה שלו במשחק האחרון ושוקל שינוי מערך כשניב ליבנת עשוי להיכלל בהרכב של האשדודים.

sss

הפועל אדומים אשדוד חייבים 3 נקודות (מדיה אדומים אשדוד)

 

בצד הצהוב של העיר, הקבוצה של יוסי חכים שיצאה מתוסכלת מהתיקו המאופס במוצאי השבת שעברה מול מכבי הרצליה, תצא למשחק חוץ מול השלישית בטבלת הליגה, הפועל בקעת הירדן.

קבוצת האוהדים נטלה תקוות לפתיחת עונה טובה יותר מאשר ניצחון אחד מארבעת משחקי הליגה הראשונים, אך לפחות יכולה להתנחם בחוליית הגנה יציבה שעד כה עושה רושם טוב מבין ההגנות בליגה השלישית בטיבה.

 

בקבוצה מקווים שהחלוץ אלי אלבז שהחמיץ מצב קורץ במשחק בשבוע שעבר כשעלה לדקות ראשונות שלו בצהוב, יפרע שטר ראשון כבר מחר במשחק שייערך בפתח תקווה במתחם המגרשים שליד אצטדיון ‘המושבה’.

יוסי חכים. ישיג ניצחון שני העונה? (ירון קליין)

imageעוד כתבות

בודק...