קבלת שבת עם אירנה מעיין בנישו

אירנה מעיין בנישו, בת 28, נשואה לחיים ואמא לאביגיל בת השנה וארבעה חודשים. גרה ברובע טו׳  ומרצה בנושא ילדים חשופים לאלימות במשפחה ומאמנת רגשית להתפתחות אישית. עכשיו היא מספרת על השבת האשדודית שלה: ''את הסופ''ש אני פותחת בסופר של אלברט ב-טו׳. בחיי שזאת חוויה בפני עצמה. הולכת לשם עם אמא שלי ואביגיל הבת שלי ונהנות מהשלמת קניות באוירה טובה".

image 184 imageתגובות imageהדפסה
article

מכורה לאוכל של חמתה בשישי. אירנה מעיין בנישו ובתה

“קבלת שבת” – פינה חדשה שתביא את ההיערכות לסופ”ש של דמויות שונות בעיר והשבוע: אירנה מעיין בנישו, בת 28, נשואה לחיים ואמא לאביגיל בת שנה וארבעה חודשים. גרה ברובע טו׳  ומרצה בנושא ילדים חשופים לאלימות במשפחה ומאמנת רגשית להתפתחות אישית.

 

מתי את מתחילה לתכנן את הסופ”ש שלך?

 

”אני בדרך כלל לא מתכננת את הסופ״ש, אלא אם כן יוצאים לחופשה שקבענו מראש. סוף שבוע זה זמן טוב לשחרר ולהיות ספונטנית. אני זורמת עם הצעות שמגיעות ובעיקר מנסה לשחרר את התעסוקה של משך השבוע ולהבין שעכשיו אין לחץ, הזמן לרשותי ואפשר להרפות  – פשוט להנות מהרגע”.

 

איך את מעבירה את שישי בבוקר?

 

”את שישי בבוקר אני פותחת בסופר של אלברט ב-טו׳. בחיי שזאת חוויה בפני עצמה. הולכת לשם עם אמא שלי ואביגיל הבת שלי ונהנות מהשלמת קניות באוירה טובה. לאחר מכן זה זמן טוב לפגוש חברות. בדרך כלל הולכות יחד לארוחת בוקר עם הילדים, משלימות פערים וסיבוב של קניות לנשמה”.

 

מי אחראי על סעודת השבת?

 

”האחראית על סעודת שבת זאת חמתי ליאת המדהימה. אני מכורה לכל דבר שהיא מכינה וגם אם אנחנו נוסעים לטיול סופ״ש, הדבר שהכי קשה לי לוותר עליו זה על הזמן הזה יחד והתענוג על האוכל. סלטים בשפע והכי טעימים שיש, דג טונה ברוטב אדום שאין מנה מנצחת מזאת ביום שישי. וואי וואי עכשיו אני ממש מחכה לזה שוב”.

 

איך נראית שבת בבוקר אצלך במשפחה?

 

”שבת בבוקר זה משפחה. אני, אביגיל וחיים מתעוררים ליום של ביחד והולכים לאמא שלי ולהורים שלו. אוכלים ג׳חנון או חמין ובעיקר מחממים את הלב עם חיבוק, שיחה טובה, מילים ממלאות וצוברים כוח לשבוע חדש”.

 

שתפי אותנו בזיכרון ילדות שלך משבת?

 

”בימי שבת בבוקר אני זוכרת שאבא שלי היה נותן לאמא לישון ומעיר אותנו עם ארוחת בוקר מפנקת שהיה מכין לנו. זה היה רגע כזה של חיבור יחד עם אבא שלא היינו רואים הרבה במשך השבוע ובדרך כלל לאחר מכן היינו יוצאים לטיול יחד”.

 

imageעוד כתבות

בודק...