קבלת שבת עם הדר שלם

הדר שלם, 36, מטפלת בתזונה ואורח חיים בריא אשר מלמדת יוגה בסטודיו Yogahood בעיר. בן זוגה הוא אסף, סולן להקת "מלכה באיה" ואמא לנתן מיתר (3.5) ודן קרני (2). עכשיו היא מספרת על השבת האשדודית שלה.

image 393 imageתגובות imageהדפסה
article

"אנחנו משתדלים כמה שיותר ללכת יחפים על האדמה ולהיחשף לשמש  - לקבל אנרגיה מהמקור"/ השבצ של הדר שלם (צילום:פרטי)

קבלת שבת” – פינה חדשה שתביא את ההיערכות לסופ”ש של דמויות שונות בעיר והשבוע: הדר שלם, 36, מטפלת בתזונה ואורח חיים בריא אשר מלמדת יוגה בסטודיו Y בעיר. בן זוגה הוא אסף – מוזיקאי מחונן והסולן של להקת “מלכה באיה”, ואמא למיתר (3.5) ודן קרני (1.9).

 

 

 

הדר היא אשדודית מגיל 8, לפני כן נדדה הרבה כמשפחה ,נולדה באילת, עברה לרמת גן ואז אשדוד. כילדה היא זוכרת הרבה זמן בנסיעות והרפתקאות מטעם הוריה וכשהשתחררה מיד החלה שוב לטייל – התאהבה בהוואי והתחברה לעולם היוגה והתזונה.

 

 

 

מתי את מתחילה לתכנן את הסופש?

 

“סופ”שים הם בעצם איך שהיינו רוצים שהחיים שלנו יראו תמיד לא? אז בגדול פשוט הופכת את הבית לבית הארחה מפנק הכולל מלא אוכל ,פחמימות ,יין ,סדר נעים ,נרות ,מוזיקה שמתנגנת תמיד ומפה על השולחן. כמשפחה אנחנו מעדיפים להיות ברוגע אמיתי – כל מה שמלחיץ או מוציא אותי מאיזון אני מוותרת עליו – העיקר שביחד”.

 

 

 

איך את מעבירה את שישי בבוקר?

 

”יום שישי מתחיל בשיעור יוגה בסטודיו שלי. אני מכינה קנקן תה ענקי לכל המתרגלים, מתארגנת לקראת ומצפה לבאים. לרב זה השיעור הארוך בשבוע, יש בי את הצורך לשלוח את הקבוצה לסופ”ש עם סיפתח נינוח וממלא. מיד אחרי השיעור אני חוזרת אל הילדים, עם געגועים כאילו נעדרתי שבוע”.

 

sss

כל שישי מתחיל בסטודיו . הדר שלם בפעולה (צילום: פרטי)

 

מי אחראי על סעודת השבת?

 

“זה תלוי איפה אוכלים. יש את המשפחה שלי, מרוקאים פינוקים, אז בטח שלא אני מבשלת כשסועדים אצל אמא ואבא. מצד שני, יש את המשפחה של אסף שמפנקים בקטע יווני, אז גם שם אני לוקחת צעד אחורה. כשארוחת שישי מתקיימת אצלנו, אסף ואני במטבח יחד מכינים דגים והשאר צמחוני, לפעמים ערבי פוקה בהשראת הוואי, אופים לחמים וקינוחים משמינים, שלא מתארים בכלל את אורח החיים הבריא שאני משתדלת לקיים במהלך השבוע”.

 

 

 

איך נראית שבת בבוקר?

 

”טבע ,כמעט כמו כל יום בשבוע. אנחנו משתדלים כמה שיותר ללכת יחפים על האדמה ולהיחשף לשמש  – לקבל אנרגיה מהמקור. ים, דיונות או כל מקום שנותן לנו אוויר שופע לנשימה והמון פירות”.

 

 

 

שתפי אותנו בזכרון ילדות שלך משבת.

 

“שבת בבוקר זה טיול שטח עם אבא שלי – הוא היה קם בהתלהבות, מנגן בגיטרה להנאתו, אבל באמת בשביל להעיר אותנו. אמא מכינה מלא דברים טעימים בהגזמה ויוצאים + בדרך כלל היינו נוסעים פנימה לדיונות לכיוון ניצנים וממשיכים בהקמת המחנה הסודי המשפחתי”.

 

הדר עם בעלה, המוזיקאי אסף שלם (צילום:פרטי)

imageעוד כתבות

בודק...