האם שרון מרק רומזת על ריצה לראשות העיר?

שרון מרק, מייסדת ויו"ר תנועת "הלביאות", חברת מועצת העיר אשדוד וסגנית ראש העיר לשעבר - פרסמה הבוקר איחולים לשנה החדשה שתכף תבוא עלינו והשאירה את תושבי העיר סקרנים, מכיוון שספק בירכה וספק "רמזה" על התמודדות על ראשות העיר. מאז פרישתה מהקואליציה, מרבה מרק לבקר את הנהלת העיר ונחשבת מזוהה במיוחד עם תחום החינוך, איכות הסביבה וקידום מעמד האישה

194 תגובות הדפסה
article

הגיע הזמן לראשת עיר באשדוד? חברת המועצה שרון מרק

בחודש נובמבר 2020, לאחר שהודחה מתיק החינוך (גנים ומבוגרים) סגנית ראש עיריית אשדוד לשעבר וחברת המועצה שרון מרק הודיעה על התפטרותה מתפקידה ועל כך שהיא עוזבת לאופוזיציה. מאז, פעילותה ניכרת ברשתות החברתיות במאבק על מעמד האישה בעיר, למשל: על ניסיונות הדרת הנשים הבלתי פוסקים ואירועי יום האישה שהתקיימו בעיר, עם עקיצות מכוונות למנהלי העיר המכהנים ושימת דגשים על נושאים כמו חינוך, כספים ואיכות הסביבה.

 

מרק, איחלה שנה טובה במילים הללו: “שהשנה פשוט… נהיה לראש! (או ראשת, כמובן)” ודי מהר נוצר באזז בעיר באם היא מכריזה רשמית על כוונה לרוץ לראשות העיר או.. רק מברכת באג’נדה נשית שמזוהה עימה.

 

פנינו למרק לברר הכצעקתה, אולם תשובתה נותרה עמומה: “שכל אחד ייקח את הפרשנות לאן שהוא רוצה.. ”

 

נזכיר שקצת לאחר פרישתה מהקואליציה, לא שללה מרק את הרעיון להתמודד על ראשות העיר, אולם טרם יצאה בהצהרה רשמית לגבי כוונותיה בבחירות המוניציפליות הקרובות.

כזכור, מרק עמדה בראש רשימת “הלביאות” אשר זכתה ב-2 מנדטים בבחירות הקודמות, אולם זמן קצר לאחר מכן נוצר פיצול ברשימה ונפרדו דרכיהן של מרק ושל ד”ר אפרת נאור שהייתה במקום השני.

שמה של מרק הוזכר לא פעם כמועמדת להיכלל באחת הרשימות לכנסת, אולם היא בחרה להישאר בעשייה המקומית וכעת נותר לראות האם היא מתכוונת להצטרף למירוץ לראשות העיר בנוסף למועצת העיר ברשימה משלה או להצטרף לרשימה חדשה.

 

sss

ברכת שנה טובה או תחילתו של קמפיין על ראשות העיר אשדוד?

עוד כתבות

תגובות