יוסי חכים פוטר מעירוני אשדוד – רוני אוואט מועמד מוביל לאימון הקבוצה

המאמן שאיכזב מתחילת העונה והשיג רק תוצאת תיקו אתמול מול בית"ר תל-אביב החלשה, סיים את תפקידו לאחר כ-שנה בפרידה הדדית מצד המועדון. בין המועמדים להחליפו - רוני אוואט, מי שהיה סמל ושחקן עבר בעירוני אשדוד ואימן בשנים האחרונות את מ.ס. ואת הפועל אדומים אשדוד

image 296 imageתגובות imageהדפסה
article

יוסי חכים משלם את המחיר על הפתיחה הרעה (ירון קליין). אוואט יגיע במקומו?

זה היה באוויר והערב קיבל את החותמת הרשמית – יוסי חכים מאמנה של עירוני אשדוד סיים את תפקידו במועדון. המאמן שהגיע באמצע העונה שעברה אל עירוני והצליח להעמיד קבוצה טובה ששרדה בליגה ואף סיימה במקום השביעי בטבלה אשתקד, לא הצליח לעמוד בציפיות הגבוהות אותן הניחו למולו אנשי הנהלת המועדון, כשהמטרה הראשית הייתה כמובן עליית ליגה בתום העונה הנוכחית.

 

עירוני אשדוד השיגה 9 נקודות בלבד מתוך 21 אפשריות כשהיא ממוקמת שמינית בטבלה, אבל יותר מזה, הקבוצה נראתה לא מחוברת בשבעת המחזורים הראשונים. השיא הגיע כמובן אתמול כשדווקא לאחר ניצחון 1:0 דחוק בשבוע שעבר מול הפועל מרמורק במשחק הבית, הקבוצה עם הסגל היחסית נוצץ יצאה רק עם נקודה אחת מול נועלת הטבלה, בית”ר תל-אביב רמלה.

 

“בהחלטה משותפת של הנהלת המועדון והמאמן יוסי חכים הוחלט על סיום תפקידו בקבוצה”. נכתב בהודעת המועדון בנוגע לפיטורים. “יוסי הגיע אלינו בדצמבר אשתקד לאחר פתיחת עונה לא טובה של הקבוצה, ועשה סיבוב 2 חלומי שהביא את הקבוצה למקום ה-7 והגבוה ביותר שהשגנו בליגה א’ עד כה.
באופן טבעי, הוועד המנהל החליט שיוסי יקבל את המנדט לעונה הנוכחית ויבנה את הקבוצה בהתאם למטרות המועדון. לצערנו בעקבות היכולת הפושרת והרצון לזעזע את הקבוצה הוחלט בהחלטה משותפת על סיום תפקידו.
אנו מודים מכל הלב ליוסי על תקופה נפלאה במועדון ומאחלים לו המון הצלחה בהמשך!”
sss

אוהדי עירוני אשדוד. יקוו שהשינויים על הקווים יביאו פרי (מדיה עירוני אשדוד)

 

כזכור, חכים סבל בשבוע האחרון מטראומה לא פשוטה, שכן לאחר המשחק מול מרמורק, אביו של אחד משחקני הקבוצה הכה אותו בזעם בעת ששהה ברכבו.

בין המועמדים לקבל את התפקיד במקומו הוא המאמן האשדודי, רוני אוואט, שאימן בתחילת העונה את הפועל רמת-גן ובשנים האחרונות גם את מ.ס אשדוד וגם את הפועל אדומים אשדוד. כמובן אוואט גם שחקן עבר של עירוני.

מועמד נוסף הוא דני טולמסוב. אשר שיחק בעבר בשורות המועדון בליגה ג’ ועלה עמו ליגה.

 

imageעוד כתבות

בודק...