סתלבט בקיבוץ: פתיחת עונה מושלמת למכבי אשדוד בכדורעף

הצהובים-כחולים של מורן צור-לוק התחילו את העונה בליגת העל ברגל ימין עם 3:0 חלק במערכות במשחק החוץ מול המעפיל\עמק חפר. קבוצת הנשים של ליאור לוק תחל את העונה ביום שישי עם משחק ביתי מול נצרת

image 122 imageתגובות imageהדפסה
article

ניצחון ראשון בפתיחה (ספורטאי מכבי אשדוד כדורעף)

קבוצות הגברים והנשים של מכבי אשדוד בכדורעף חזרו אשתקד לליגת העל הבכירה וסיפקו עונה נהדרת. אמש (שלישי) הגברים בצהוב-כחול פתחו את עונת המשחקים החדשה בליגה עם ניצחון חוץ מרשים (3:0) במערכות בקיבוץ עין החורש מול הפועל המעפיל\מנשה\עמק חפר.

 

החבורה אותה מאמנת לראשונה שחקנית העבר עד העונה האחרונה של קבוצת הנשים, מורן צור-לוק, פתחה נהדר את ההתמודדות עם ניצחון של 25:14 במערכה הראשונה, לאחר מכן 25:20 בשנייה ובסופו של דבר 25:13 במערכה השלישית שהקנתה ניצחון חלק לאשדודים, למרות עידוד של כ-250 מקומיים שדחפו את הקבוצה מהצפון.

 

נסטור אפשטיין עוזר מאמן אשדוד אמר בסיום המשחק: “קודם כל זה חשוב מאוד שהתחלנו בניצחון במשחק חוץ, זה חשוב מאוד להמשך הליגה, יש עוד הרבה עובדה לקבוצה והיא יכולה לשחק יותר טוב, למעפיל היה קצת קשה כי הם שיחקו בלי זרים ואני מניח שהם יהיו יותר טובים מאשר היום, היתה לי הזדמנות לשתף גם שחקנים צעירים”.

 

במחזור השני שיתקיים במוצאי השבת הקרובה, אשדוד תארח את הוד השרון, כשקבוצת הנשים תחל את העונה שלה יום לפני באולם במקיף ז’ במשחק מול בנות נצרת.

sss

אתר איגוד הכדורעף

imageעוד כתבות

בודק...