“הנסיכה והכתר האבוד”- אדוה בן-גיגי מלול בספר ילדים עם מסר עוצמתי

היום יצא לאור ספר הילדים "הנסיכה והכתר האבוד" של הסופרת האשדודית אדוה בן גיגי-מלול, לאחר עבודה של שלוש שנים אותה היא מכנה "תהליך הלידה הכי ארוך בעולם", שכן היא מרגישה שנולד פרוייקט חייה. הספר מעביר מסר חשוב כי אין צורך בשום אביזר כדי להרגיש מיוחד, ועל אף שהוא הושק רשמית רק היום, אדוה כבר שובצה ל"שעת סיפור" בבתי הספר והגנים ברחבי הארץ

image 430 imageתגובות imageהדפסה
article

הנסיכה והכתר האבוד - ספר הילדים הראשון של אדוה בן-גיגי מלול

סופרת, לא סתם: אדוה בן גיגי מלול (45), החלה את דרכה כיוצרת וכותבת בהשפעת בנותיה הצעירות, רומי וגלי, להן הייתה ממציאה לפני השינה סיפורים מלאי מוסר השכל והעצמה. כאשר הבנות ביקשו לשמוע את אותו הסיפור שוב ושוב החליטה להעלותו על הכתב – ואחרי עבודה של שלוש שנים, היא משיקה ספר ילדים ראשון וכבר יש בקנה עוד הפתעות.

 

הספר: “הנסיכה והכתר האבוד”, מדבר על העצמה אישית ומעביר את המסר של להבין שאתה מיוחד גם בלי אביזר – מספיק להיות נחמד ונעים כדי שיאהבו אותך. אדוה מתאימה את השיח לילדים לפני הגילאים 3-8, ועל אף שם הספר והצבע הורוד שנראה מאוד מיגדרי, כמעט כל הדמויות בספר גבריות .

 

לנסיכה בספר יש נעלי “אולסטארס”, ובן גיגי מלול הקדישה המון זמן וחשיבה דידקטית סביב הנושא הזה:  “יש הפתעה בתוך הסיפור ואני ממש עושה לקוראים ולקוראות הפעלה – הם נהנים ממש ובסוף הפעילות הם עושים כל אחד מהם קטע של העצמה אישית”, היא מספרת.

 

sss

מחכים כבר לספר הבא! אדוה בן-גיגי מלול (צילום: אנה לוי)

במפגשים עם ילדי גן ובתי ספר היא מתחילה ב’קריאה יבשה’ ואז הילדים בעצמם מציגים את הדמויות – כל אחד מתחבר לדמות אחרת, והיא בוחרת “שחקנים” בקרב הילדים ויחד כולם עושים הצגה היתולית ומצחיקה וכולם לוקחים כתר הביתה שהם יוצרים בעצמם בפעילות.

 

ביומיום, אדווה עובדת כסייעת בבתי הספר במנהל החינוך באשדוד בבית הספר היובל, מטפלת NLP לכל הגילאים יחד עם תרפיה למוח ומשלבת הכל מהכל, עושה גם שעות סיפור הצגות והמחזות שונים במרכזים הקהילתיים בעיר.

 

 

 

 

מבחינת אדווה, המשך היצירה והספרים הבאים  הם עניין של זמן, במיוחד לאור התגובות החמות והנלהבות.

“העבודה על הספר ארכה 3 שנים מרגשות”, אומרת אדוה.. “בעיניי התהליך משול להריון הארוך בעולם. הגשמתי את חלום , זה ללא ספק פרויקט חיים”.

 

כמובן שתוכלו לרכוש את הספר גם באופן פרטי (לחצו כאן)

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...