“קצר משפחתי”: ביטל את החתונה ודרס את אב הכלה

סכסוך משפחתי סביב ביטולה של חתונה הוביל לאירוע אלימות בפאב מקומי - ולמחרת היום - לאירוע דריסה ולמעצר הנהג בחשד להפקרת הולך הרגל שדרס, שהוא לא אחר מ...אביה של כלתו/חברתו לשעבר. בית משפט השלום בעיר האריך את מעצר הנהג הדורס, ללא עבר פלילי קודם, בארבעה ימים נוספים

image 346 imageתגובות imageהדפסה
article

במקום חתונה - אירוע דריסה. (צילום: Charl Folscher on Unsplash)

 

בשישי האחרון משטרת אשדוד עצרה תושב העיר בן 30 בחשד לביצוע עבירות של פציעה וחבלה בזדון והפקרה לאחר פגיעה – בעקבות אירוע דריסה של הולך רגל ברחוב סירקין שברובע ט”ו. לאחר הפגיעה, הנהג נמלט מהמקום מבלי להגיש עזרה.

 

ומכאן – הסיפור רק מסתבך.

מסתבר כי אותו גבר שנדרס, שפונה לבית החולים אסותא בעיר כשהוא סובל מחבלות רבות, דיווח למשטרה כי הנהג הפוגע היה לא אחר מאשר אותו צעיר , שהיה אמור להתחתן עם ביתו (של הנדרס), אולם הודיע על ביטול החתונה כמה ימים קודם.

 

הנהג הדורס (שאותר עם רכבו בנס ציונה), טען בדיון בהארכת מעצרו, שהתקיים בבית משפט השלום באשדוד – כי ערב קודם לאירוע הדריסה, הוא פגש באביה של כלתו בפאב מקומי בו שהה עם חבריו – ויחד עם מספר אנשים, הוא הכה אותו נמרצות.

לעניין הדריסה, אמר הצעיר כי הגיע לבית כלתו על מנת להחזיר את הטבעות של החתונה, וכשראה את אביה, ברח מתוך פחד ודרס אותו בטעות…. לשאלה מדוע לא ניגש להושיט עזרה, טען החשוד כי ראה שהנפגע עומד על רגליו ולכן נמלט מהמקום.

 

סנגורו של החשוד טען בדיון כי “מדובר בסכסוך ממושך שקיים, סכסוך משפחתי, ואין מחלוקת שהמשיב (הבחור שדרס) הותקף… יום לפני עשו עליו לינץ’ ממש, מדובר בעבירה של ניסיון רצח, הוא כולו חבול, הוא בנס יצא מזה. בנוסף, גנבו ממנו כסף, 3,500 שקל. כשנתתי לו ייעוץ הוא פחד לספר לשוטרים, אמרנו שעדיף לו למסור את הגרסה… נכון שהוא שמר על זכות השתיקה, אבל לא סתם. מהפחד הוא עשה את זה, הוא לא רצה לדבר. נכון לעכשיו הוא רוצה לדבר, לספר את האמת… לפי מה שאני מבין, אותו בן אדם שתקף אותו זה הקורבן עם אחרים, ברגע שראה אותו ואותו בן אדם התקרב אליו בצורה מאיימת, עשה מה שעשה להגן על עצמו..”

 

 

הסנגור הדגיש כי החשוד ללא עבר פלילי וביקש לשחררו למעצר בית.
השופט אבישי זבולון נעתר לבקשת המשטרה באופן חלקי והאריך את מעצרו של החשוד בארבעה ימים.

“אני מקווה שמאוד שמשטרת ישראל תגיע לחקר האמת בתיק הזה”, אמר הסנגור.

 

 

 

imageעוד כתבות

בודק...