ברגע האחרון – נהגי האוטובוסים דחו את השביתה שתוכננה להיום

לאחר שכבר הודיעו על כוונתם להשבית היום (חמישי) שוב את מערך התחבורה הציבורית ברחבי הארץ, בדיוק בזמני העומס בהם מאות אלפי חיילים ואזרחים חוזרים לבית לסוף השבוע, הודיעו הערב כי השביתה תידחה להדועה חדשה - בעקבות הסכמת נציגי משרד התחבורה לחזור לשולחן המשא ומתן ולהיפגש עם נציגי ארגון הנהגים וההסתדרות הלאומית

image 191 imageתגובות imageהדפסה
article

כרזת מחאה נגד שרת התחבורה מירב מיכאלי (ארגון נהגי האוטובוסים בישראל)

בתום דיון סוער שנערך  אתמול (רביעי) בערב בבית הדין לאזורי לעבודה נקבע כי תתקיים פגישה בין נציגי ארגון נהגי האוטובוס וההסתדרות הלאומית  – ולכן השביתה שתוכננה להיום – תידחה ולא תתקיים.

 

כזכור, במסגרת המחאה של ארגון נהגי האוטובוסים – בוצעו שיבושים נרחבים במערך התחבורה הציבורית בשבועות האחרונים, ובכוונתם היה להמשיך בחמישי משעה 16:00 ועד לבוקר יום שישי, ולהשבית את קווי התחבורה הציבורית  – הפנימית והבינעירונית – באשדוד, בגן יבנה ובמושבים הסמוכים.

בהודעה מטעם הארגון נאמר: “במידה ולא תהיה פריצת דרך חיובית, את השביתה שתכננו למחר – נקיים בשלישי הבא. המדינה נלחצה ללחץ מהשביתה מחר וביקשו מאיתנו בכל דרך לבטל אותה. החלטנו להיעתר לבקשה לאור התחייבות מצד נציגי המדינה להיפגש איתנו, אבל אנחנו לוקחים הכל בעירבון מוגבל. המחאה לא בוטלה, רק נדחתה”.

 

Loading ... Loading ...

imageעוד כתבות

בודק...