בית קנדה המחודש נחנך במעמד שר השיכון זאב אלקין

מבנה "בית קנדה" המחודש ברובע א' אשר יכלול 220 יחידות דיור ציבורי – נחנך אמש במעמד שר הבינוי והשיכון זאב אלקין יחד עם נציגות בכירה מחברת "עמיגור", הסוכנות היהודית וסגן ראש עיריית אשדוד עו"ד אלי נכט

image 112 imageתגובות imageהדפסה
article

השר זאב אלקין יחד עם סגן ראש עיריית אשדוד עו"ד אלי נכט ב"בית קנדה" אמש

אתמול נקבעה המזוזה בטקס חגיגי לחנוכת “בית קנדה” המחודש, המוכר לתושבי אשדוד כמוקד לקליטת עלייה במרוצת השנים וכעת הורחב משמעותית לטובת הדיור הציבורי

 

במהלך הסיור במבנה מנכ”ל עמיגור ארז שני הודה לעיריית אשדוד על הליווי שהוא קיבל מעיריית אשדוד ועל זירוז ההליכים שנעשו בבניין החדש בכל ההיתרים הנדרשים, כמו כן הוא הודה לשר השיכון על ההגדלה והכפלת התקציב שיועדה לצורך שיפוץ הדיור הציבורי בישראל בכלל ובאשדוד פרט.

 

שני הדגיש בדבריו כי מאז שנכנס שר השיכון אלקין לתפקידו, תקציב הדיור הציבורי צמח בצורה יוצאת דופן, מה שהביא להגדלת היקף הבניה של יחידות הדיור וכן יכולת לשפץ בהיקפים גדולים את הדירות הקיימות, דבר שלא הורגש במשך שנים רבות.

 

במהלך הסיור דיברו הצדדים על תכנית נוספת, מעבר לתכנית הידועה שנכנסה לתקציב המדינה לפיה משרד השיכון יסייע בבניית 3,000 יח”ד חדשות לדיור הציבורי. במסגרת התכנית החדשה הנוספת המשרד יבקש להכפיל את הכמות בתקציב המדינה הבא, תוך מתן עדיפות מיוחדת לעיר אשדוד.

 

השר זאב אלקין הביע את הרצון שלו לסייע לאשדוד בהתפתחות האדירה שלה, ואמר שהוא מתכוון גם בקדנציה הבאה לעזור ככל הניתן, בשיתוף פעולה מלא עם ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי וסגן ראש העיר עו”ד אלי נכט, אשר לדבריו מלווה אותו בכל תהליך של שיכון ובינוי בדיור הציבורי, הן בכל מה שנוגע לעיר אשדוד והן כסגן יו”ר הוועדה הממשלתית לדיור הציבורי בישראל.

 

השר אלקין הבטיח שיעשה כל מה שניתן על מנת להכניס את בית גיל הזהב השלום באשדוד לפרויקט מיוחד זאת לצורך בנייתו מחדש, ואילו סגן ראש העיר אלי נכט הבטיח שהנושא של שינוי התבע וכל ההסדרים הבירוקרטים הנדרשים מבחינת העירייה, זאת לטובת בנייתו של בית גיל הזהב השלום החדש, אשר אמור להבנות בעיר ואמור לתת מענה רחב בדיור הציבורי ייעשה באופן מזורז ויעיל ביותר בהנחייתו של ראש העיר ושיתוף מלא מצד העירייה.

sss

עו"ד נכט והשר אלקין בטקס קביעת המזוזה במבנה המחודש

imageעוד כתבות

baner

עולה,עולה לנו: מדוע שעות החניה בתשלום באשדוד ארוכות מהנורמה ברחבי הארץ?

07:10 | 01/12/2022
baner

משלחת חינוך אוקראינית בביקור בבית הספר עמל טכנולוגי אשדוד

18:22 | 30/11/2022
baner

עובדים ביחד: לוחמי האש מתחנת אשדוד הגיעו לנמל אשדוד במסגרת חיזוק השת"פ והכשירות המבצעית

15:03 | 30/11/2022
baner

מחריד: צפו בנתין זר תוקף בחורה מקומית ללא סיבה

14:09 | 30/11/2022
baner

היום ומחר בלילה: חסימות באופן חלקי בשל עבודות בכביש ברחבי העיר

12:55 | 30/11/2022
baner

פריחה על הגוף ותולעים בישבן: המצב בגן תמר ממשיך להתדרדר

09:10 | 30/11/2022
בודק...