מהומה במליאה: ישיבת מועצת העיר “פוצצה” לאחר ריב מילולי>> צפו בוידאו

ראש מנהל החינוך אריה מיימון עזב בזעם את ישיבת מועצת העיר לאחר שבדיון בהצעה לסדר היום בנושא החינוך הביתי, מצא עצמו מותקף מילולית ע"י אחת הנוכחות באולם הישיבה, עד מצב בו לא הצליח להשלים דבירו - ומקץ כמה רגעים בהם הוא ניהל "ריב צעקות" - קם ונטש את אולם הישיבה - דבר שהוביל "לפיצוצה" וסיומה המוקדם. "אני מתבייש להיות פקיד במקום הזה כשאתם יושבים ושותקים" אמר בזעם לנוכחים בטרם עזב את האולם בזעם.>> צפו בוידאו

image 699 imageתגובות imageהדפסה
article

עזב את האולם פגוע וזועם. ראש מנהל החינוך אריה מיימון

פיצוץ במועצה:  מחזה לא שגרתי התרחש הערב בישיבת מועצת העיר כאשר ראש מנהל החינוך אריה מיימון מצא עצמו נתון למתקפה מילולית מצד אחת הנוכחות באולם המליאה אשר  הטיחה בו האשמות ודברי גנאי, ככל הנראה על רקע הצעה לסדר אותה הגיש חבר המועצה שמעון ממן, בנושא “חינוך ביתי” – הצעה ליצירת מנגנון של מסגרת תומכת לילדים שלומדים בחינוך ביתי.

 

 

ההתפרצות באה לאחר שנראה היה כי מיימון רומז בדבריו כי  מאחורי הדברים מעורבים אי אילו גורמים בעלי עניין אישי, ומאותו רגע הוא לא הצליח להשלים את דבריו.

 

מיימון מצדו, נראה היה בהלם מהחומרה ומהאופן בו נאמרו כלפיו הדברים, ופנה אל מי שניהל את ישיבת המועצה – יו”ר הקואליציה סגן ראש העיר עו”ד גבי כנפו, בציפייה כי יתערב בנעשה, אולם האחרון בחר שלא להתערב.

 

פגוע וכועס, בחר מיימון לקום ולנטוש בזעם את אולם המליאה, לא לפני שהטיח בחזרה בפני הנוכחים: “למה אתם לא מעיפים אותה החוצה? מה זה הסגנון הזה? אתם מאפשרים דיבור לפקידים כאילו הם הזבל שלכם… אני מתבייש בכם, אני מתבייש להיות פקיד במקום הזה כשאתם יושבים ושותקים”

 

לאחר כמה רגעים של הלם מהסיטואציה המבישה, בחרו מספר חברי מועצה לקום ולעזוב לאות הזדהות עם מיימון, ולעו”ד כנפו לא נותר אלא להכריז כי “הישיבה נעולה”.

 

כעת נותר לראות האם האירוע הזה יביא ל”הנחת מפתחות” מצדו של מיימון אשר לא זכה לגיבוי של הנהלת העיר, או שמא הדבר ייפתר בצורה שקטה יותר.

 

צפו ברגע “הפיצוץ” מתוך שידורי ישיבת המועצה בעמוד הפייסבוק של עיריית אשדוד:

 

 

imageעוד כתבות

baner

"למה מחכים? שיקרה כאן שוב אסון?" עובד עיריית אשדוד נותר ללא קורת גג וישן ברחבת העירייה

18:03 | 08/12/2022
baner

תכירו את המורים שיצטרפו לתיכון אמית י' ויובילו מסלולים חדשים

09:13 | 08/12/2022
baner

"אתם לא רוצים שזה יקרה לילד שלכם"- הפגנה למען הילד בן ה12 שהותקף מינית

09:08 | 08/12/2022
baner

ישיבת מועצה אחרונה לשנה זו: אלה השאילתות המרכזיות שמונחות לדיון

16:04 | 07/12/2022
baner

חנייה משלהם: רחבת עיריית אשדוד הפכה לחנייה פרטית שמסכנת וחוסמת גישה להולכי רגל

13:49 | 07/12/2022
baner

מגשימה חלום: גן הילדים שהפך לבית חלומותיה של רותם זיקרי

08:50 | 07/12/2022
בודק...