מ.ס. אשדוד חוזרת מבאר שבע עם ניצחון חוץ גדול

מ.ס. אשדוד ממשיכה להצדיק את תואר "הכבשה השחורה" של באר שבע והערב היא חוזרת מאיצטדיון "טרנר" עם ניצחון גדול של 2:1. אשדוד מציינת ניצחון רביעי ו-אפס הפסדים בשבעת המפגשים האחרונים נגד הקבוצה הדרומית. ממאטו (17) ובריהון (86) עם שער ניצחון. באר שבע (ספורי,45) נותרה ב-10 שחקנים מסוף המחצית הראשונה

image 189 imageתגובות imageהדפסה
article

האשדודים חוזרים הביתה עם הנקודות. (צילום: מדיה מ.ס. אשדוד)

 

במשחק חוץ של המחזור הדחוי. אשדוד הגיעה הערב אל משחק החוץ נגד הפועל באר שבע  כאשר שתי הקבוצות מגיעות לאחר ניצחון במחזור הקודם:  אשדוד לאחר 1:0 מול נס ציונה, והפועל באר שבע לאחר התבוסה 5:0 שהנחילה לבית”ר ירושלים. אשדוד נחשבת כיריבה עיקשת במיוחד אצל הבאר-שבעים, כאשר היא מגיעה של 4 נצחונות ו-3 תוצאות תיקו בשבעת המפגשים האחרונים בין הקבוצות.

 

 

המשחק עצמו נפתח בשליטה של אשדוד. המאמן בן שמעון עלה עם חמישייה בהגנה ונטרל כליל את באר שבע. אחרי מספר מצבים, בדקה ה-17 אבנעזר ממאטו ניצל טעות קשה של אילי מדמון, עבר את עומרי גלזר וגלגל פנימה.

 

השער גרם לאשדוד לסגת וממש לפני ההפסקה רמזי ספורי ניצל מסירת אמן של דור מיכה כדי להשוות בדקה ה43.

 

דווקא כשנראה היה כי באר שבע תנצל את המומנטום, ממש על סף המחצית אנדרה מרטינש קיבל אדום מטופש לאחר פגיעה מאחור בעוז בילו, מה שגרם לאשדוד לעלות למחצית השניה עם יתרון מוראלי ומספרי ברור, ואכן היא שלטה במרבית המחצית והגיעה למספר מצבים קורצים.

4 דקות לסיום , והמחליף יעקב בריהון ליהטט ברחבה והכניע את גלזר בדרך לניצחון ענק של האשדודים.

 

sss

גאה בשחקנים, שמח על התחרותיות בסגל. מאמן אשדוד רן בן שמעון במסיבת העיתונאים (צילום: אשדודי)

 

מאמן אשדוד, רן בן שמעון:

 

“אנחנו עומדים בלחצים לא פשוטים. אני הצד המנצח וצריך לדעת שכל אחד לפעמים נמצא בלחץ מסוים. הבנו שמכיוון שאי אפשר להביא שחקנים מוכנים בהרבה כסף, אחד הדברים שהכי מגדילים הישגיות זה תחרותיות וזה עוזר לנו לשחק יותר טוב כשיש יותר ממשחק אחד בשבוע.”

imageעוד כתבות

בודק...