שליט המסלולים: אלון דאי זכה שוב באליפות אירופה

נהג המירוצים האשדודי כבש את המסלול בקרואטיה וזכה בפעם הרביעית בתואר אלוף אירופה לתחרות הנאסקר היוקרתית. הזכייה המשיכה לבסס אותו כנהג המירוצים המעוטר ביותר בהיסטוריה של מדינת ישראל

image 108 imageתגובות imageהדפסה
article

אלון דאי ממשיך לכבוש את אירופה (דף הפייסבוק של אלון דאי)

אלון דאי, נהג המירוצים האשדודי עשה זאת שוב. דאי בן ה-32 זכה ביום ראשון האחרון באליפות אירופה נסקאר הרביעית בעונה מרשימה במיוחד, בה זכה בכמות הניצחונות הגבוהה ביותר בהיסטורית האליפות עם 32 ניצחונות.

דאי זכה בעבר בסבבים ב-2017, 2018 ו-2020 וכעת שוקל לעזוב את היורו נאסקר. דאי שכבר הגיע לגיל 30 מחזיק במספר הצעות מה-GT2 וה-GT3.

אם נחזור לתחרות שהביאה לו שוב את התואר, אז התחרות הייתה צמודה עד לסיום, אך ארקולי המתחרה הצמוד של דאי עשה תאונה בסיבוב ה-15 מתוך 17 הקפות במסלול בקרואטיה ומה שגם לדאי לרשום ניצחון.

 

דאי סיים שלישי במרוץ האחרון, מה שהספיק לו לזכייה בתואר ולהשלים זכייה בכל התחרות עצמה.

דאי התחרה במרוץ האחרון של העונה בקרואטיה במסלול שבגרובניק. הוא ניצח בשבת במרוץ, סיים שלישי במרוץ של ראשון על אותו המסלול, וזכה בתואר שוב אחרי שנת הפסקה. הוא היחיד שזכה בתואר 4 פעמים!

 

בזכייה הזו אלון  שבר את כל השיאים של הנאסקר האירופי, כשבנוסף לזכייה בפעם הרביעית בתואר הוא גם השיג הכי הרבה ניצחונות אי פעם כשזכה ב-32 מרוצים והכי הרבה  זינוקים מהעמדה הראשונה.

 

 

sss

imageעוד כתבות

בודק...