אדומים אשדוד נאלצו להתאמן בקרית מלאכי: האוהדים טוענים להתנכלות מכוונת מצד העירייה

שבוע ימים בדיוק לפני מחזור הפתיחה בליגה הלאומית מול אח"י נצרת - ושחקני הפועל אדומים והצוות המקצועי נאלצו להעתיק את שגרת האימונים שלהם אל מחוץ לעיר, מה שמוסיף עוד יותר להכנה הרעועה לפתיחת העונה. האוהדים כועסים ומפנים את האצבע המאשימה כלפי העירייה אך במועדון מבהירים: "קיבלנו מענה מעיריית אשדוד ומנסים למצוא פתרון מיידי בנושא"

image 289 imageתגובות imageהדפסה
article

אדומים אשדוד

אימון רדיוס: אם לא די בצרות המקצועיות של הפועל אדומים אשדוד לקראת עונת המשחקים שבפתח בליה הלאומית, כמו למשל תחילת העונה עם משקולת של מינוס 11 נקודות וסגל שרחוק מלהרשים, הפעם עושה רושם שהקבוצה ניזקת גם ברמת האימונים.

 

שחקני הקבוצה ואנשי הצוות המקצועי נאלצו להעביר את אימוני הקבוצה לקריית מלאכי, 20 דקות נסיעה בערך מאשדוד, דבר שעורר זעם אצל חלק מהאוהדים שמצד אחד מביעים חוסר שביעות רצון ממה שהם מכנים “שלומיאליות שמובילה להכנה לקויה” לקראת העונה הקריטית ומנגד –  מפנים גם אצבע מאשימה לעיריית אשדוד “שלא מצאה” למועדון מהליגה השנייה, מגרש תקין בו תוכל להעביר את אימוניה.

 

אחד האוהדים הגיב בפוסט בפייסבוק בנושא וכתב “בושה וחרפה. עיריית אשדוד מחזיק תיק הספורט אנחנו בליגה הלאומית, למה אנחנו צריכים לנדוד לערים אחרות להתאמן שבאשדוד יש לנו מגרשי אימונים”.

אוהד אחר הגיב “מנסים לתקוע לנו מקלות בגלגלים בכוח! למה לעזעאזל???? אנחנו בליגה מקצוענית!!! “.

 

 

sss

נועם פרקש ומלכי אניג'ר עם ראש העיר. יימצא פתרון לבעיות המגרשים? (מדיה אדומים אשדוד)

 

בהנהלת הקבוצה מודעים לכעס הרב של האוהדים אבל משדרים ביטחון כי הפיתרון יימצא:

“אחרי חודש של אימונים במגרשים סינטטים קיבלנו תלונות ופניות מהצוות המקצועי והשחקנים על פגיעה קשה בהכנה, אין אף קבוצה מקצוענית בשתי הליגות הראשונות בישראל שמתאמנת על דשא סינטטי אשר גורם לחבלות ופוגע בבריאות השחקנים, המשחקים בליגה הלאומית מתקיימים בדשא רגל.
ביקשנו מעיריית אשדוד פתרון לנושא, קיבלנו מענה ומנסים למצוא פתרון מידיי בנושא , בנתיים על מנת לא לפגוע בהכנות לליגה שמתחילה בשבוע הבא העברנו את האימון לאיצטדיון דשא בקריית מלאכי , כולנו תקווה כי יהיה פתרון ראוי ושנקבל מגרש דשא לאימוני הקבוצה בליגה הלאומית לקראת עונה מאוד מאתגרת”.

 

יש לציין שהליגה הלאומית תחל כבר ביום חמישי הקרוב ואדומים אשדוד שכרגע עדיין לא סגרו סופית את הסגל לעונה הקרובה, ישחקו את מחזור הפתיחה כעבור ארבעה ימים ביום שני הבא כשהקבוצה תצא למשחק חוץ ב”עילוט” נגד מכבי אח”י נצרת.

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...