הוכרז ‘מצב חירום’ – בואו להתנדב לנקות את חוף חברת חשמל

יוזמה של העמותה לקידום גלישת הגלים והספורט הימי באשדוד מזמינה את חברי הקהילה ובכלל תושבי העיר אשדוד לקחת חלק פעיל בניקיונו של 'חוף חברת חשמל' ביום חמישי הקרוב, 25.08 בין השעות 17:30-19:30 ולהציל את הסביבה ובעלי החיים. אמנם אשדוד מתהדרת מזה שנים רבות בדגלים כחולים וחופים נקיים ומטופחים, אבל בתכל'ס לחוף ה- לא מוכרז, שנמצא תחת אחריות 'חברת נמלי אשדוד'... אין אב ואם שידאגו והוא מהמזוהמים בישראל. רוצים שינוי? בואו לעזור בניקיון! כל הפרטים בכתבה >

81 תגובות הדפסה
article

קרדיט: פייסבוק העמותה לקידום גלישת הגלים והספורט הימי באשדוד

חוף חברת חשמל באשדוד הוכרז כ”חוף הכי מלוכלך בארץ”, אבל יוזמה של עמותה פרטית בשם “חופש לבעלי חיים” בשילוב כוחות עם העמותה לקידום גלישת הגלים באשדוד, עומדים לשנות את המצב ביום חמישי הקרוב (25.08) בפרויקט ניקיון התנדבותי ענק, בתקווה שישפר את המצב הקיים והמוזנח מזה שנים ארוכות. על אף שהחוף ממוקם באשדוד, בצפון העיר, הוא נמצא באחריות חברת נמלי ישראל, אלא שהם במקום לדאוג לחוף פשוט קוראים לאנשים לא להגיע לחוף.

 

חבר מהעמותה באשדוד אמר ל’אשדודי’: “פנה אלינו בחור בשם יהונתן מעמותה של איכות הסביבה וסיפרו לנו שהם רוצים לנקות את החוף שנמצא במצב קטסטרופלי. הם ביקשו את עזרת העמותה לקדם את הדבר ולקרוא לאנשים, אנחנו מבחינתנו עוזרים ככל האפשר בקריאה לאנשים ובפרסום הדברים וגם כמובן נגיע פיזית בעצמנו… נביא כמה גזיבות שיהיה היכן לנוח, מים לשתייה וציוד לוגיסטי ואנחנו מאוד מקווים שנאסוף כמה שיותר זבל. הגיע הזמן שמישהו ידאג לחוף הזה, אין ספק”.

 

מחברת נמלי ישראל נמסר> “חנ״י מנקה את החוף שלה עם קבלני ניקיון פעם בשבוע. זה שטח חוף לא מוכרז האסור ברחצה ומופר על ידי פולשים. השטחים המלוכלכים המוזכרים הינם מחוץ לשטחי חנ״י.

 

sss

תמונות מחוף חברת חשמל בימים האחרונים (נשלח על ידי דוברות חברת נמלי ישראל. צילום: אופיר כרמי)

ואנחנו רק שואלים, אם התמונה צולמה בימים האחרונים (המאוד חמים יש לציין), מדוע הדייג בתמונה נראה לבוש מעיל? בכל אופן… בחמישי נגיע לחוף ונבדוק מקרוב את המצב…

עוד כתבות

תגובות