סוף פסוק: 2 נק’ הוחזרו לאדומים אשדוד. “מעכשיו מתרכזים בכדורגל”

לאחר שורה של דיונים משפטיים והגשת ערעורים לערכאות השונות - בית הדין של ההתאחדות לכדורגל החזיר היום 2 נק' למאזנה של קבוצת הפועל אדומים, ולאחר 4 מחזורים היא במקום האחרון בליגה הלאומית עם מינוס 7 נק'. בהנהלת האדומים אומרים כי לא יוגשו יותר ערעורים, בהסכמת כל הצדדים: "מעכשיו כולם מרוכזים אך ורק בכדורגל. יש לנו קבוצה טובה וניתן לסגור פערים"

image 171 imageתגובות imageהדפסה
article

מסתכלים קדימה ונחושים לסגור את הפער. הפועל אדומים אשדוד

סוף פסוק: לאחר שלפני כשבועיים החליטו במועדון הכדורגל של הפועל אדומים אשדוד מהליגה הלאומית לעתור לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל  בגין ההחלטה להותיר על כנו את העונש הכבד של הורדת הנקודות,

היום הוסכם ע”י כל הצדדים כי לקבוצה יוחזרו 2 נק’ למאזנה, ובכך תסתיים הסאגה המשפטית שגרמה לכל המערכת להתעסק עם בית הדין לא פחות מאשר ההכנות המקצועיות על הדשא.

 

כעת, לאחר ארבעה מחזורים, האדומים אשדוד נותרו במקום האחרון עם מינוס 7 נקודות במאזנם, לאחר שצברו 5 נק’ עד כה (ניצחון, הפסד ו-2 תוצאות תיקו).

 

בהנהלת האדומים בוודאי קיוו כי בית הדין יגלה יותר התחשבות ויבוא לקראת הקבוצה בצורה יותר נדיבה, אך גם עתה הם בוחרים לשים את הפרק הזה מאחוריהם ולהתרכז בפן המקצועי.

“אין ספק שנוצר פער בינינו לבין כל הליגה”, אומרים באדומים, “אבל אנחנו מאמינים בשחקנים ובצוות המקצועי, יש רוח חיובית לאחר הניצחון האחרון וכולם בקבוצה אופטימיים לגבי ההמשך בליגה. אנחנו כעת עם הפנים קדימה ומתעסקים אך ורק בכדורגל”.

 

 

 

sss

imageעוד כתבות

בודק...