תכירו את ראשת העיר להיום > יו”ר מועצת התלמידים והנוער שלי אגם

יום חילופי שלטון יצא לדרך הבוקר בטקס חגיגי בו הועבר 'מפתח העיר' מראש העיר ד״ר יחיאל לסרי ליו"ר מועצת התלמידים והנוער שלי אגם. טקס זה היווה את שריקת הפתיחה ליום המשמעותי, נציגי המועצה יצטרפו למנהלים במהלך היום וייקח חלק בלו"ז השוטף, העניינים שעומדים על סדר היום וכו'...

image 208 imageתגובות imageהדפסה
article

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי יחד עם שלי אגם (צילום: עיריית אשדוד)

כמיטב המסורת, גם השנה מתקיים “יום חילופי שלטון” במסגרתו נציגי מועצת הנוער יצטרפו לפקידות הבכירה ובעלי התפקידים במהלך יומם בעבודה יקחו חלק בפגישות, בדיונים ובאירועים המתוכננים ויפעלו יחד לקידום נושאים הקשורים לנוער.

מטרת היום לתת לנוער “טעימה” קטנה מהחוויות והאתגרים היומיומיים בניהול עיר וכן לתת לנוער אפשרות להשמיע את קול הנוער ואת הדגשים החשובים להם ובו בעת לאפשר לכם להכיר את עולמם של הנוער מקרוב.

 

יום חילופי נוער 2022 באשדוד (קרדיט: עיריית אשדוד)

מעיריית אשדוד נמסר כי הם רואים ביום זה חשיבות רבה והזדמנות ליצור חיבור מיוחד בין מנהיגי העיר לבין נציגי המועצה להשמיע את “קול הנוער” בפני מקבלי ההחלטות.

יום זה מתקיים בברכתו, השתתפותו והובלתו של ראש העיר , ד”ר יחיאל לסרי. במסגרת היום יחברו הנציגים לראש העיר, סגניו, חברי מועצת העיר, בעלי תפקידים ומובילי תחומים שונים ברמה העירונית. על מנת שנציגי מועצת הנוער יפיקו מיום זה את המיטב, נבנה לו”ז בעל תוכן משמעותי ורלוונטי עבור בני הנוער, וכן שובצו דיונים רלוונטיים בנושאי חינוך, תנועות ואירגוני נוער, סיורים, ביקורים, תרבות, אכיפה, רווחה ופרסום.

imageעוד כתבות

imageתגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בודק...