שינויים באדומים אשדוד: צ’יקו אופואדו נחת – טל מכלוף יעזוב?

החלוץ הניגרי שלפני מספר שנים זכה בשתי אליפויות עם מכבי תל-אביב, נחת בישראל ויחתום באופן רשמי לאחר שיעבור את הבדיקות הרפואיות. הבלם הוותיק שהיה אמור להיות מעוז ההגנה העונה, ביקש לעזוב למכבי יפו ביקש לעזוב וככל הנראה ישוחרר

image 81 imageתגובות imageהדפסה
article

מדיה אדומים אשדוד

רגע לפני תחילת משחקיה בליגה הלאומית בעונה הקרובה, הפועל אדומים אשדוד בדרך לשינוי מאוד משמעותי.

ראשית נתחיל במי שעתיד להצטרף באופן רשמי למועדון האדום. החלוץ הניגרי, צ’יקו אופואדו, נחת היום (שלישי) בשדה התעופה נתב”ג ואמור לחתום על חוזה לעונה אחת במועדון שיחל את העונה הקרובה עם מינוס 11 נקודות בליגת המשנה.

“להיות בישראל שוב זה מרגיש נהדר. זה מרגיש כמו הבית שלי ואני מאוד שמח להיות פה שוב. המטרות של אנשי המועדון הן לקחת את הקבוצה לרמה הבאה במטרה שכולם בליגת העל יידעו מי הקבוצה הזאת הפועל אשדוד” אמר החלוץ בן ה-29 ששיחק בשנים האחרונות בליגות בניגריה ובטורקיה.

 

לעומת אופואדו שבאדומים אשדוד מקווים שלא יברח להם כפי שברח ברגע האחרון למועדון ספורט אשדוד בעונה שעברה, מי שעתיד לעזוב את המועדון במפתיע הוא הבלם טל מכלוף. הבלם בן ה-30 היה הרכש הראשון בקיץ הנוכחי של הפועל אדומים אשדוד והיה אמור להיות הישראלי המוביל בין כל הסגל הצעיר של הקבוצה במטרה לעזור לה לשרוד עונה נוספת בליגה. על-פי פרסומים, מכלוף שלא שיחק עם המועדון בשלושת משחקי גביע הטוטו, ביקש להשתחרר ולעבור למכבי יפו מהליגה הלאומית ונענה בחיוב. העזיבה הצפויה של השחקן שהגיע מהפועל כפר-סבא בחודש שעבר, צפויה לפגוע רבות בקבוצה של דוד רביבו.

ביום שני בשעה 9.00 בבוקר תארח עירוני אשדוד את הפועל הרצליה למשחק הכנה.

sss

טל מכלוף. חתם וכבר עוזב? (מדיה אדומים אשדוד)

imageעוד כתבות

בודק...