שגיא קביליו חתם בעירוני אשדוד – הבלם רוני ספקטור ישוחרר?

קביליו שיאייש את עמדת המגן הימני גדל במחלקת הנוער של בית"ר ירושלים ויגיע כמו לא מעט משחקני הרכש של עירוני, מקבוצת שמשון כפר קאסם. הבלם שכבר הצטרף לקבוצה מתאמן כרגע עם סקציה נס ציונה ועשוי לעזוב במידה והקבוצה מליגת העל תרצה לצרפו

image 117 imageתגובות imageהדפסה
article

מדיה עירוני אשדוד

בעירוני אשדוד ממשיכים לגבש את הסגל לקראת העונה הקרובה. היום (שישי) הודיעה קבוצת האוהדים הצהובה על החתמתו של המגן הימני, שגיא קביליו. קביליו בן ה-22 הוא תוצר מחלקת הנוער של בית”ר ירושלים, ומגיע לעירוני אחרי ששיחק בעונה החוללפת בקבוצת שמשון כפר קאסם לאחר שהגיע עמה לפלייאוף בעונה שעברה, כאשר התחיל את העונה בבני לוד. מדובר בשחקן צעיר מלא פוטנציאל שהגיע לשדרג את מערך ההגנה של הקבוצה.

 

קביליו יהיה הרכש החמישי של הצהובים-כחולים הקיץ, אחרי צירופם של הקשר, אריאל לזמי, השוער דודי אלון והבלם עומר ריסמני שהגיעו אף הם משמשון כפר קאסם, וכן החלוץ יונתן כהן. אלו הצטרפו אל השחקנים שנשארו מהעונה שעברה וביניהם, עמית מלכה, אור הק, אושר עמוס ואליעזר יוסף.

 

שחקן נוסף אגב שכבר חתם בקבוצה הוא הבלם רוני ספקטור. ספקטור ששיחק בעונה שעברה בירמיהו חולון ולפני כן בהפועל בקעת הירדן, אמור לחתום באופן רשמי, אלא שבימים אלו הוא מתאמן עם קבוצת ליגת העל, סקציה נס ציונה, במחנה האימונים שלה בסרביה. על-פי ההסכם מול עירוני לספקטור יש אפשרות לעזוב תמורת פיצוי כספי במידה ויקבל הצעה מליגת העל ואם הכתומים שעלו הקיץ מהליגה הלאומית יחליטו לצרפו, בעירוני יצטרכו לחפש בלם נוסף במקומו.

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...