כמו איזה בית משוגעים > רן דנקר שיגע את המשכן באשדוד

האולם היה מלא כולל היציע, כלל שכבות האוכלוסייה הגיעו למופע של רן. הוא רק נכנס לאולם וזה היה עניין של זמן שכולם יעמדו וירקדו ללא הפסקה. המופע היה sold out וניתן לומר שנרשמה פתיחה מוצלחת לקיץ ישראלי באשדוד 2022

image 113 imageתגובות imageהדפסה
article

רן דנקר במשכן צילום שמואל דוד

נתנו לו להראות, נתנו לו להסביר, ודנקר הרים את המשכן עם להיטי הענק שלו “בית משוגעים” ו”השמלה החדשה שלי” שסחפו בשנה האחרונה את המדינה כולה.

זה היה מסוג המופעים שכולם יודעים מה הולך לקרות בהם, אבל ההופעה של רן דנקר הערב (יום ראשון) במשכן לאמנויות הבמה היה סוחף ברמות שהמשכן מזמן לא ראה. זה לא רק המוזיקה המטריפה, אלא השואו כולו של דנקר שהוכיח שבאמנות כמו באמנות אין דבר כזה שאין דבר כזה והציגה שורה של חידושים לשירים שביצע בעבר, בין היתר מסדרות הטלוויזיה והחיבור שלו עם עילי בוטנר.

במשכן לא נותרו אדישים והגיבו במחיאות כפיים ובריקודים משחררים של חופש שמתחיל עכשיו, והולך להיות גדוש באירועים במהלך יולי-אוגוסט במסגרת קיץ ישראלי 2022 באשדוד. “היא יפה, היא מסחררת מפתה ומשחררת”, הוא שר, והיו בקהל שייחסו את זה לאשדוד כולה.

דנקר הודה לקהל החם על האהדה הגדולה, ולנו יש תחושה שהקשר שלו עם הקהל האשדודי רק ילך ויתעצם.

sss

רן דנקר במשכן באשדוד צילום שמואל דוד

המופע בשיתוף מפעל הפיס -פרוייקט בימות פיס -מיזם ‘בימות פיס מאפשר לקהל ליהנות ממופעי מוזיקה של מיטב היוצרים במאות רשויות מקומיות ברחבי הארץ.

imageעוד כתבות

בודק...