רכש ראשון לרב”ש: הקשר הברזילאי לוקאס סלינאס סיכם בקבוצה

הקשר ההתקפי בן ה-26 שיודע לשחק מתחת לחלוץ ובאגפים יהיה הרכש הראשון של מ.ס אשדוד לאחר שיחתום רשמית לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. מגיע מקבוצת לוקומוטיב פלובדיב הבולגרית

image 168 imageתגובות imageהדפסה
article

האתר הרשמי של לוקומוטיב פלובדיב

מ.ס אשדוד החלה את אימוניה הרשמיים אתמול (ראשון) ובינתיים הספיקה להודיעה היום על הרכש הראשון שלה לקראת עונת המשחקים הקרובה, 2022\2023. הקשר הברזילאי, לוקאס סלינאס, סיכם בקבוצה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת.

 

סלינאס בן ה-26 הוא קשר התקפי שמסוגל לשחק גם בעמדה של מתחת לחלוץ וגם בכנפיים, עמדה בה אשדוד חיפשה בין היתר להתחזק. הוא החל לשחק במולדתו בברזיל בקבוצת סאו-בנטו, משם נדד לפורטוגל לליגה השנייה ושיחק בקבוצות אולהאננסה וסרטאננסה, לפני שעבר לפני שנתיים למזרח אירופה, שם שיחק בבולגריה במדיה של לוקומוטיב פלובדיב ואף שותף בהופעות בשלבי המוקדמות של הליגה האירופית. בעונה האחרונה סלינאס כבש שער אחד וסיפק שני בישולים.

רן בן שמעון מקבל חיזוק ראשון (טל אקוקה)

 

סלינאס חתם באשדוד באמצעות סוכנו הישראלי, אדם קידן. הוא מגיע לאדומים-צהובים של רן בן שמעון בהעברה חופשית לאחר שסיים הקיץ את חוזהו בפלובדיב ונחשב לשחקן עם טכניקה גבוהה מאוד ואף מהיר מאוד.

 

הוא יהיה הזר החמישי כרגע שממשיך באשדוד לעונה הבאה יחד עם צמד הבלמים, ננאד צבטקוביץ’ וטימותי אוואני, וכמו גם הקשר הקמרוני, מרטין נדזי והמגן השמאלי, מונטרי קמהאני. באשדוד יקבלו החלטה בנוגע לזר האחרון שיחתימו שככל הנראה יהיה במשבצת חלוץ החוד.

imageעוד כתבות

בודק...