רועי לוי חתם במועדון ספורט אשדוד

שחקן הכנף שמגיע מהפועל רעננה יהיה הרכש השני של הקבוצה ביממה האחרונה לאחר ההצטרפות אתמול של החלוץ דור ג'אן. "מודה לאנשי אשדוד על האמון בי ולא יכול כבר לחכות לגול הראשון ביא'"

image 61 imageתגובות imageהדפסה
article

רועי לוי (מדיה מ.ס אשדוד)

רכש שני למועדון ספורט אשדוד ב24 השעות האחרונות. המועדון האדום-צהוב הודיע היום על צירופו של שחקן ההתקפה בן ה-22, רועי לוי. לוי חתם באשדוד לעונה אחת בה יהיה מושאל בהעברה ללא תמורה מהפועל רעננה שירדה בעונה שעברה לליגה א’ צפון ויוכל להירכש בקיץ הבא תמורת תנאים שיוסכמו בין המועדונים.

למעשה, החלוץ הצעיר כבר התאמן בתחילת הקיץ עם אשדוד והותיר רושם חיובי על המאמן רן בן-שמעון, כשאף כבש במשחק אימון ראשון בו הפסידה אשדוד למכבי חיפה 4:1. קבוצת האם שלו מרעננה הערימה קשיים על חתימתו באשדוד ולאחר שהשחקן הלך לבוררות ואל הוועדה למעמד השחקן, זה פסקה שיוכל להיות שחקנה של מ.ס אשדוד בעונה הקרובה.

 

לוי שכבש שבעה שערים והוסיף 11 בישולים ברעננה וברמת השרון אמר לאחר החתימה “אני שמח ומאושר לחזור לבמה המרכזית של הכדורגל הישראלי! מודה לאנשי אשדוד על האמון בי ולא יכול כבר לחכות לגול הראשון בי״א, יאללה אשדוד!”

 

בנוסף, באשדוד מתכוונים להתחזק לפחות בשחקן אחד נוסף. סמואל אלאבי הקשר הגנאי צפוי גם הוא לחתום בשעות הקרובות וכמו כן במועדון ממשיכים לבדוק את אופציית השאלתו של קשר הפועל באר-שבע, תומר יוספי. לוי בינתיים מצטרף לחלוץ, דור ג’אן, שכבר חתם אתמול רשמית לשנתיים במועדון הדרומי.

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...