קל בליגה – קשה באירופה: בנות אשדוד עם הפסד ראשון העונה

הצהובות-כחולות של לקו ווילינגהאם חזרו לזירה האירופית והפסידו 73:72 בתום משחק ביתי ודרמטי מול גיור ההונגרית. 29 נקודות של שאטורי ווקא לא הספיקו לאשדודיות שינסו להישאר מושלמות בזירה המקומית

image 50 imageתגובות imageהדפסה
article

מכבי בנות אשדוד עם פתיחה מאכזבת באירופה (מדיה מכבי בנות אשדוד)

אחרי שני ניצחונות ליגה מרשימים, מכבי בנות אשדוד קיוותה להמשיך את המומנטום הנפלא גם בזירה האירופית. הצהובות-כחולות חזרו לשחק במפעל ה’יורוקאפ’, השני בחשיבותו באירופה, אך למרות משחק שכבר היה קרוב להישמר תחת ניצחון צהוב, היו אלו הירוקות שניצחו בתום דרמה מותחת, 73:72, והנחילו לאשדוד לא מעט רגשות של תסכול.

 

כל ההתמודדות עצמה הייתה צמודה מאוד. המחצית הראשונה גם היא הסתיימה ביתרון נקודות לאורחות מהונגריה, שירדו אל חדרי ההלבשה ביתרון של 41:40. באשדוד השחקניות שבלטו היו כמובן צמד האמריקאיות החדשות. שאטורי ווקר הגארדית הנהדרת הובילה את הקלעיות אצל שתי הקבוצות עם 29 נקודות, כשהסנטרית, קלאני בראון, רשמה משחק מצוין משל עצמה עם דאבל-דאבל של 15 נקודות ו-15 כדורים חוזרים.

 

האשדודיות קיבלו הזדמנות להכריע את המפגש, ובפוזשן האחרון מי שלקחה את האחריות במשחק הייתה יערה יצחקי. ניסיון חדירה מוצלח של הגארדית כמעט והסתיים בסל, אך החטאה מניסיון ליי-אפ של יצחקי נתן את האות לחגיגות להונגריות, ו-ל’קו ווילינגהאם, המאמנת החדשה של אשדוד, תקווה למצוא את ניצחון הבכורה שלה באירופה בשבוע הבא.

sss

הפסד מתסכל לבנות אשדוד (יורוקאפ)

imageעוד כתבות

בודק...