קבלו את הזוכים בבחירות למועצת התלמידים והנוער העירונית

רובנו היינו עסוקים בשבוע האחרון בבחירות לכנסת, אבל בשקט בשקט, בעיר התקיים הליך דמוקרטי ומשמעותי לא פחות לעתיד הנוער של העיר אשדוד: בחירות למועצת התלמידים והנוער העירונית. לאחר הליך בחירות ארוך מרגש ומרתק, קבלו את מזכירות מועצת התלמידים והנוער העירונית החדשה לשנת תשפ''ג

image 102 imageתגובות imageהדפסה
article

מזכירות מועצת התלמידים והנוער העירונית החדשה לשנת תשפ''ג

קבלו את הנבחרים: יו”ר מועצת התלמידים והנוער שנבחר הוא יובל ברשישת, בן 17, מבית הספר אמי”ת י’ המתגורר ברובע הסיטי.  בנוסף לברשישת נבחרו גם סגן יו”ר מועצת התלמידים והנוער- תגל מנשה,  יו”ר ועדת נוער וקהילה- יעל לב, יו”ר ועדת אתיקה ומשפט- יובל אטיאס, דובר ויו”ר ועדת דוברות- ירין גלעדי ומבקרת המועצה- דנה גיישין.

בשיחה שקיימנו עם יובל,  הוא מספר על התחושות לאחר הזכייה: “אני שמח מאוד שזכיתי להיבחר על ידי מועצת הנוער שמייצגת את הנוער האשדודי בעיר לתפקיד היו”ר, בכך אני מרגיש שכל הנוער האשדודי בחר בי. כל המועמדים היו ראויים וההכנה לבחירות הייתה אינטנסיבית. כמובן שהבחירות היו מותחות, אך כמו הבחירות לכנסת יום לפני, הן הוכרעו. יחד איתי נבחרה סגנית יו”ר בשם תגל מנשה, ומזכירות נהדרת ומגוונת”.

 

מה תעשו עבור הנוער?

“המועצה שלנו מייצגת את הנוער בכבוד ודואגת לכל מה שהוא רוצה וצריך. אנחנו פועלים לפי ערכינו וערכי המועצות: ערכי פלורליסטיות, כבוד, רעות ושיתוף פעולה, אכפתיות ועזרה לזולת. אני אדאג שהמועצה תמשיך להיות משפיעה, מעורבת, חזקה וטובה ושהיא עוד תעלה מעלה”.

 

מה התכניות לשנה הקרובה?

“השנה אני אפעל לכך שהמועצה תייצג את הנוער בכבוד ותפעל למען רצונותיו וצרכיו כמו שתמיד עשתה, תפעל למען פרויקטים וימי שיא של הנוער, תפעל לשיתוף פעולה עם עיריית אשדוד בתחומים רבים, תפעל לכך שבני הנוער ידעו את זכויותיהם וישמרו עליהם, תתמוך במועצות התלמידים הבית ספריות ובלהגדיל את ההיכרות שלכם, בני הנוער האשדודים בפרט והאשדודים בכלל, איתנו. מועצת התלמידים והנוער העירונית של אשדוד היא מועצה מדהימה, שמלאה באנשים טובים וחרוצים ושפועלת ללא הפסקה למען הנוער.  אני מאחל לנו שנה של פריחה, שנה של עשייה טובה וחשובה ושנה של קידום הנוער בכל התחומים”.

 

 

 

שי נחמיה, מלוות מועצת התלמידים והנוער העירוני תמכה באופן מקיף לאורך השנה לאפשר לנוער באשדוד להתפתח להנהגת העתיד.

imageעוד כתבות

בודק...