קבוצת הנשים של מכבי אשדוד בכדורעף עם חיזוק משמעותי

הקבוצה של ליאור לוק שהייתה הפתעת העונה בשנה שעברה כשהגיעה לחצי גמר הפלייאוף, החתימה שתי זרות חדשות ומרשימות מברזיל לעונה הקרובה, נטליה פרננדס הקבלנית וגבריאלה דה סילבה המצליבה

image 83 imageתגובות imageהדפסה
article

ספורטאי מכבי אשדוד כדורעף

קבוצת הנשים של מכבי אשדוד בכדורעף הייתה הפתעת העונה אשתקד בליגת העל. המועדון הצהוב בשנתו הראשונה בליגה הראשונה הגיע עד לחצי גמר הפלייאוף והיה רחוק מרחק ניצחון אחד מהעפלה מרשימה לסדרת הגמר.

בינתיים, הקבוצה אותה מאמן ליאור לוק, הודיעה על צירופן של שתי זרות שמגיעות מברזיל ויחזקו את הקבוצה בעונה הקרובה.

 

הראשונה היא נטליה פרננדס שמגיעה ממועדון הכדורעף מכבי רעננה ותשחק בקבוצה בתור קבלנית. נטליה שזאת השנה השניה שלה בארץ היא שחקנית גבוהה ואתלטית בעלת עבר בקבוצות בברזיל ובמצרים, שם זכתה באליפות. 

נטליה שיתפה אותנו בתחושות לאחר החתימה: “מאוד שמחה להיות חלק מהקבוצה הנהדרת הזאת. מתרגשת להתחיל לעבוד קשה בכדי להשיג את המטרות שלנו”.
מאמן הקבוצה ליאור לוק: “נטליה שיחקה בעונה שעברה במכבי רעננה, ומאוד התרשמתי מהיכולות שלה, שמח שהצלחנו להחתים אותה העונה. אני מצפה שהשילוב עם המוסרת שלנו יהיה חזק. בהצלחה נטליה”.
sss

ספורטאי מכבי אשדוד כדורעף

 

חיזוק נוסף היא גבריאלה דה סילבה. השחקנית בת ה-29 מגיעה מפיינליסטית הליגה והגביע של פינלנד ל.פ. קנגסלה. לדה סילבה המשחקת בתור מצליבה, ניסיון רב בכדורעף האירופאי כשבארבע השנים האחרונות שיחקה בליגות של שוויץ, ספרד וצרפת. שמחים מאוד שגבי מצטרפת לסגל המתגבש של קבוצת הנשים ואנחנו ניתן לה את כל הכלים והעזרה כדי להתאקלם בקבוצה ולהראות לנו למה היא מסוגלת!

imageעוד כתבות

בודק...