קבוצת הנוער של מ.ס אשדוד נפרדה מאירופה עם ניצחון

למרות הישג נאה מאוד של ניצחון 1:0 במשחק החוץ בהונגריה מול האלופה המקומית, M.T.K בודפשט, החבורה של אלי לוי הודחה משלב הנוק-אאוט השני של ליגת האלופות בשל ההפסד הגבוה יותר בשבוע שעבר. הקבוצה תתרכז כעת במשחקי הליגה שם היא נמצאת במקום השלישי בטבלה

image 101 imageתגובות imageהדפסה
article

הפסד בכבוד לנוער של אשדוד (מדיה מ.ס אשדוד)

קבוצת הנוער של מועדון ספורט אשדוד, אלופת ליגת העל לנוער בעונה שעברה, נפרדה הערב (רביעי) ממפעל ‘ליגת האלופות’ היוקרתי דווקא לאחר שניצחה 1:0 במשחק החוץ בהונגריה, את M.T.K בודפשט, מקבילתה ההונגרית.

האדומים-צהובים אמנם רשמו ניצחון מרשים ושלישי בסך הכול בליגת האלופות מתוך ארבעה משחקי נוק-אאוט, אך בשל ההפסד הביתי 2:0 בשבוע שעבר באצטדיון היא’, הקבוצה מעיר הנמל הודחה מהמפעל.

 

החבורה של אלי לוי נמצאת באופן כללי בכושר טוב בתקופה האחרונה, וזאת למרות אותו הפסד ביתי ותבוסה צורמת של 4:0 במשחק החוץ האחרון בליגת העל בישראל מול מכבי נתניה. הקבוצה הציגה שיפור בחודשיים האחרונים ולמרות פיגור שני השערים מהמשחק הראשון, האשדודים היו בטוחים שביכולתם להפוך את הקערה ולעשות מהפך שיוביל אותם לשלב המוקדמות השלישי.

 

פתיחת המשחק דווקא הייתה בשליטת ההונגרים, אלא שלאט-לאט האורחים מישראל נכנסו לקצב ולאחר מספר ניסיונות הבקעה, אשדוד מצאה את הרשת שלוש דקות להפסקה כשאליה גטהון חטף כדור מההגנה המארחת, מסר מצוין ליאן יוסופוב החלוץ וזה היה חופשי לחלוטין וגלגל לרשת את הראשון של אשדוד.

במחצית השנייה השליטה של אשדוד המשיכה והשחקנים של לוי הירבו להחמיץ כשרק אלילת המזל מצילה את הקבוצה הביתית, ובסופו של דבר זה ניצחון מינימלי לאשדוד שלא מספיק לה על מנת להעפיל לשלב הבא.

 

במשחק הבית הקרוב בליגה לנוער אשדוד תארח את בית”ר ירושלים, כשהיא במקום השלישי בטבלה.

sss

שחקני מ.ס אשדוד בבודפשט. מרוצים ומאוכזבים (מדיה מ.ס אשדוד)

imageעוד כתבות

בודק...