קבוצת הכדוריד של הפועל אשדוד ניצחה את מכבי ראשון לציון

האדומים חזרו מפגרת הנבחרות ופתחו את המחזור הרביעי בליגת העל עם ניצחון חוץ מרשים על הצהובים מעיר היין (29:23). השוער אורן מאירוביץ' סיפק תצוגת שוערות ענקית, בעוד שאלכסנדר באביץ' הוביל את רשימת המבקיעים עם חמישה שערים

image 33 imageתגובות imageהדפסה
article

ניצחון מרשים להפועל אשדוד בכדוריד (משה דהן)

קבוצת הכדוריד של הפועל אשדוד יצאה אל פגרת הנבחרות בתחושה מעט חמוצה לאחר הפסד חוץ ברמת השרון. אמש (חמישי) האדומים של אנדראה ווקיביץ’ כיפרו על ההפסד לאחר ניצחון חוץ מרשים, 29:23, מול אחת מהטוענות לכתר צלחת האליפות העונה ביחד איתם, מכבי ראשון לציון.

 

המשחק נפתח ביכולת טובה של ההגנות והשוערים והמחצית התאפיינה בתוצאה נמוכה לאורך מרבית הדקות כאשר אף קבוצה לא מצליחה לברוח . הראשונה שעלתה ליתרון הייתה האורחת מראשון לציון שהוליכה 3-1 ולאחר מכן 8-6. מכאן ואילך השתלטה אשדוד על המשחק ובזכות דקות מצויינות של אורן מאירוביץ שסיים את המשחק עם 19 עצירות ב-45 אחוזים! ושערים של לייפר בביץ וריסטו וויצי’ץ’ עלתה ליתרון 12-10 ובסיום המחצית 14-13 לאשדוד .
המחצית השנייה נפתחה בצורה שיווניות ולאחר כמה דקות שיוויון 18-18 . מכאן ואילך תצוגת ענק של אורן מאירוביץ וריכוז בהתקפה העלו את הקבוצה ליתרון 24-18 . מכאן ואילך הקבוצות העבירו את הזמן עד לסיום למעט התחממות מיותרת דקה וחצי לסיום בעברה גסה של חאמירוביץ׳ על איתי סויסה שעלתה לו בכרטיס אדום .
בסיום 29-23 לאשדוד והפנים קדימה להמשך משחקי הליגה ולמשחקים במסגרת גביע אירופה .
אלכסנדר באביץ’ הוביל את רשימת המבקיעים של הפועל אשדוד עם חמישה שערים. ביום חמישי הבא הקבוצה תצא למשחק חוץ נוסף, הפעם מול הפועל קריית אונו.
sss

אורן מאירוביץ' כיכב בין הקורות (משה דהן)

imageעוד כתבות

בודק...