פרק סיום העונה: מ.ס אשדוד מארחת את הפועל ירושלים

שתי הקבוצות שחוות פלייאוף תחתון טוב יקוו להשיג שלוש נקודות במחזור הסיום של הליגה מחר (שבת, 19:00). חמודי כנעאן ימשיך להיעדר, כמון גם מונטרי קמהאני שסובל מקרע ברצועה ויחמיץ גם את תחילת העונה הבאה

image 182 imageתגובות imageהדפסה
article

מדיה מ.ס אשדוד

רגע לפני שמועדון ספורט אשדוד והפועל ירושלים ייצאו לפגרת הקיץ, הם ייפגשו מחר (שבת, 19:00) באצטדיון היא’ למשחק במסגרת מחזור הסיום של הפלייאוף התחתון בליגת העל.

עד לפני שבוע ההתמודדות הזו הייתה אמורה להיות קריטי עבור האורחים מן הבירה, אלא שהשחקנים באדום של זיו אריה צברו שש נקודות משני המשחקים האחרונים, והניצחון הביתי במחזור הקודם מול מכבי פתח תקווה 1:0, קבע סופית כי הם יישארו בליגת העל לעונה נוספת.

מדיה מ.ס אשדוד

עבור המאמן האשדודי, רן בן שמעון, תהיה זו הזדמנות נוספת לבחון את חלק מהשחקנים שלא הירבו לשחק העונה ולהכריע האם להשאירם בסגל גם בעונה הבאה. כמו למשל יעקב בריהון שמסיים חוזה ובמועדון מאוד רוצים שיישאר לנוכח היכולת הגבוהה אותה הוא מציג במשחקים האחרונים. מי שימשיכו להיעדר הם הקשר, חמודי כנעאן, שנפצע בתחילת הפלייאוף התחתון וככל הנראה יימכר בקיץ הקרוב, וכמו כן גם המגן השמאלי הגנאי, מונטרי קמהאני, שאובחן עם קרע ברצועה הצולבת, מה שאומר שהוא יחמיץ גם את תחילת המשחקים של העונה הבאה.

היה פלייאוף מאוד מוצלח עד כה עם ארבעה ניצחונות ובעזרת השם ננסה לנצח משחק חמישי. אני חושב שהפלייאוף הזה קצת מקדים את תחושת החמיצות שיש לנו עם הקבוצה הזו שיכלה להגיע טיפה יותר”. אמר בן שמעון שעדיין לא ידוע אם יישאר באשדוד בעונה הבאה לקראת המשחק מחר.

imageעוד כתבות

בודק...