עם כאב אבל הרבה גאווה: הפועל אשדוד בכדוריד הודחה מאירופה

24 שעות לאחר הניצחון 33:32 מול ג'וניור פאזאנו האיטלקית, האדומים של אנדראה ווקיביץ' ספגו הפסד במשחק הגומלין בהפרש של שישה שערים ולמעשה הודחו מהזירה האירופית. הפנים של האשדודים כעת יופנו רק לליגה כשכבר ביום שישי מצפה קרב ענק מול הפועל ראשון לציון באולם הביתי במקיף ט'

image 58 imageתגובות imageהדפסה
article

חוויה באיטליה שהסתיימה בהדחה. קבוצת הפועל אשדוד בכדוריד (אלי בן גוזי)

רק כמעט לקבוצת הכדוריד של הפועל אשדוד: יממה לאחר שניצחה באיטליה במשחק הראשון מבין שניים את קבוצת ג’וניור פאזאנו המקומית, הטראבליסטית הישראלית נפגשה שוב עם אותה הקבוצה באותו האולם למשחק הגומלין, והפעם זה הסתיים בהפסד 32:26 שמשמעותו הדחה של האשדודים מהזירה האירופית. מדובר בהדחה במסגרת הסיבוב השני של גביע אירופה ולמעשה הקבוצה מאשדוד תעבור להתמקד במשחקי הליגה והגביע בארץ ותקווה לשמור גם העונה על כל התארים בזירה המקומית.

 

המשחק הזה דווקא נפתח טוב, ואשדוד הוליכה ביתרון של שני שערים, אבל אחרי מחצית ראשונה ופתיחת שנייה שהיו שקולות – האיטלקים בדחיפה של קהל ביתי תומך ונלהב היו טובים יותר בשלבי הסיום. אם אמש, הקבוצה ידעה לחזור מפיגור של 5 שערים, הפעם זה לא הלך, בנוסף לכך, שריסטו וויאצ’יץ’ שסוחב פציעה נאלץ להעדר גם הערב.

עמית סטלמן הוביל את רשימת הכובשים של אשדוד עם תשעה שערים מתוך עשרה ניסיונות, כשניבו לוי הוסיף חמישה שערים, אלכסנדר באביץ’ סיים עם ארבעה ועומרי קושמרו התכבד בשני שערים משלו.

 

האלופה כאמור מסיימת הלילה את דרכה האירופית, אבל מיד לאחר חזרתה לארץ היא תחל בהכנות לקראת משחק מסקרן מאוד ביום שישי – במסגרת המחזור השביעי במאבק על פסגת ליגת ווינר מול הפועל ראשל”צ בשעה 16:00 באולם מקיף ט’.

 

sss

שחקני הפועל אשדוד בכדוריד עם אכזבה הערב באיטליה (אלי בן גוזי)

imageעוד כתבות

בודק...