עירוני אשדוד ממשיכה להתחזק: אריאל לזמי חתם – שחקנים נוספים נמצאים במשא ומתן

הקשר ההתקפי ששיחק בהפועל תל-אביב ובבני יהודה יהיה חלק מהקבוצה המרשימה שנבנית בצד הצהוב של העיר. במועדון מקווים שגם אוהד אדלשטיין יפחית בשכר אותו הוא דורש כשבמקביל גם ליאל כהן ממכבי יפו מועמד להצטרף

image 187 imageתגובות imageהדפסה
article

מוזיאון הפועל פתח תקווה

עירוני אשדוד היא ללא ספק אחת הקבוצות הכי מעניינות שנבנות העונה בליגה א’ דרום ובכלל בליגות הנמוכות. קבוצת האוהדים שבשלוש השנים האחרונות די דשדשה בין מרכז הטבלה לתחתית ליגה א’, מכוונת גבוה, אולי אפילו לעליית ליגה נוספת בסיום העונה הבאה, והיום (שישי) סגרה לעצמה החתמה נוספת מרשימה בדמותו של הקשר ההתקפי אריאל לזמי.

 

לזמי בן ה-28 גדל במחלקת הנוער של הפועל קרית שמונה ובקריירת הבוגרים שלו שיחק בין היתר בבני יהודה, הפועל תל-אביב, הפועל ראשון לציון והפועל פתח תקווה בעונה האחרונה, כשלאחר ארבע שנים בליגות העל והלאומית, הקשר יחזור לליגה א’ וינסה לסייע למאמנו החדש, יוסי חכים, להתברג בחלק העליון של הטבלה.

 

 

sss

יוסי חכים בונה קבוצה מרשימה בעירוני אשדוד (מדיה עירוני אשדוד)

 

 

לזמי מצטרף לשלושה שחקני רכש חדשים שהגיעו הקיץ לעירוני. הבלם עומר ריסמני והשוער דודי אלון הגיעו משמשון כפר קאסם, וכן החלוץ\שחקן הכנף, יונתן כהן, שחתם בעירוני אשדוד לאחר שבעונה שעברה לבש את מדיהם של בני לוד ובית”ר נורדיה.

 

במועדון הצהוב מחכים ליום ראשון הקרוב משתי סיבות עיקריות. הראשונה מגיעה מתחום המניות. כל אוהדי הארגון “הלגיון הצהוב” צפויים לחדש מניה בתחילת השבוע וביחד עם התקציב הכפול מהמניות שמגיע מהספונסר הראשי, עירוני צפויה להכניס לא מעט כסף עבור שחקני רכש חדשים. הסיבה השנייה היא שבתחילת השבוע קבוצת האוהדים צפויה להודיע על צירופים של שחקנים נוספים בעלי שם בליגה א’. אוהד אדלשטיין קבלן העליות עדיין נמצא על הכוונת של המועדון הצהוב למרות פערי השכר כרגע, וכן ליאל כהן שעליה ליגה אשתקד עם מכבי יפו, הוזכר כמועמד להצטרף.

 

מה שבטוח, יהיה חם הקיץ בעירוני אשדוד ולא רק בגלל מזג האוויר הצפוי.

imageעוד כתבות

imageתגובות

בודק...