עידן דהן ממשיך לעונה נוספת באדומים אשדוד – אכזבה מטל מכלוף

החלוץ המוכשר שגדל במחלקת הנוער של מ.ס אשדוד מושאל לעונה שנייה במועדון מהליגה הלאומית שלא היה מרוצה מהחלטתו של הבלם המנוסה לבקש לעזוב למכבי יפו. הערב הקבוצה תארח את הפועל עפולה

image 91 imageתגובות imageהדפסה
article

מדיה אדומים אשדוד

חיזוק נוסף לחוליית ההתקפה של הפועל אדומים אשדוד. המועדון האדום שיחל את העונה השנייה שלו בליגה הלאומית בשבוע הבא עם מינוס 11 נקודות, הודיע על המשך דרכו של החלוץ המקומי, עידן דהן, שימשיך לעונה שנייה במועדון.

 

דהן ן ה-21 נחשב לאחד מהשחקנים המוכשרים שיצאו ממחלקת הנוער של מועדון ספורט אשדוד בשנים האחרונות ולפני שנתיים עוד שותף במשחקיה של הקבוצה בליגת העל ואף בצמד המשחקים בקיץ הקודם נגד קרבאך במסגרת הליגה האזורית.

החלוץ הצעיר הגיע בהשאלה בעונה שעברה לאדומים אשדוד יחד עם מושאלים נוספים מהאחות מליגת העל, אך למרות ההצלחה של המועדון ברמה המקצועית וסיום העונה במקום הרביעי בטבלה, דהן מצא את הרשת פעם אחת בלבד בליגה הלאומית במשחק ביתי מול הפועל עפולה.

אגב, אותה הפועל עפולה תגיע הערב (חמישי, 19:30) לאצטדיון היא’ למשחק מול אדומים אשדוד במסגרת גביע הטוטו ומשחקי הדירוג על מקומות 9-12.

 

דהן שיחזק את החלק הקדמי שכולל עד כה את בר סוויסה וצ’יקו אופואדו שאמור לחתום רשמית בקרוב, אמר לאחר החתימה “מודה לכל הצוות על האמון שנותנים בי מבטיח להחזיר על המגרש ולעזור לקבוצה להגיע לכל המטרות השנה ושיהיה בהצלחה”.

 

בנוסף, במועדון קיימת אכזבה גדולה מהבלם טל מכלוף. השחקן בעל הניסיון הרב שחתם בתחילת הקיץ בקבוצה, ביקש להשתחרר השבוע למכבי יפו ממנה קיבל הצעה. המועדון לא יעמוד בדרכו, אך אפשר להגדיר שהסיפור עם מכלוף ובמיוחד לאחר הפיטורים המוקדמים של המאמן היוצא, חיים לוי, רק עושה רע עבור התנהלות ההנהלה החדשה בקבוצה.

imageעוד כתבות

בודק...