סופי בהחלט > פאב ה’פיגל’ #דור2 נסגר

אם בשנת 2017 קצת נשבר לכם הלב אחרי שהבר המיתולוגי שגידל דורות של אשדודים במשך כ-25 שנה נסגר, או יותר נכון עבר לגמרי לידיים אחרות - עכשיו זה רשמי. לפני כשבוע בר הפיגל המחודש נסגר וכבר לא יהיה עוד אבל החבר'ה עוברים למקום חדש וגם... מי קנה את המקום? כל הפרטים בכתבה >

image 1477 imageתגובות imageהדפסה
article

קרדיט: פייסבוק / Canva pro

ב- 30 במאי פרסמו הבעלים של פאב הפיגל פוסט בפייסבוק בו הם מודים שאכן הם שיתפו המון תמונות נוסטלגיות מהשנים האחרונות בסטוריז של האינסטגרם והתוודו כי השמועה נכונה ושהם נותנים את המפתחות למישהו אחר. 
חמש שנים החבר’ה החדשים תפעלו את המקום, כך שהסגירה הסופית בהחלט הפעם הייתה בסימן 30 שנה (של שני הדורות יחד) עם כל הדרינקים באותו המחיר.

שמועות בתחום חיי הלילה מספרות שהצוות של הפיגל חברו בכלל לליגל הממוקם בחוף לידו לפעילות משותפת ושהם צפויים לעשות שמח כבר בקיץ הקרוב כולל הופעות ועניינים ואילו את הלוקיישן החדש יאכלס בקונספט שונה לחלוטין אבל שעדיין מתקשר לעולם תרבות הבילוי הבעלים החדשים העונה לשם מוטי אלון – מאמן קרב מגע וכושר מוכר בעיר, מקעקע וגם בליין מוכר מתחום חיי הלילה באשדוד. למקום החדש אגב יקראו “תכל’ס” וזה הטיזר היחידי שנעשה לבינתיים.

מוטי אלון (צילום: דניאל דיין) בקרוב נדע מה הוא מתכנן לעשות במקום

imageעוד כתבות

imageתגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בודק...