ננאד צבטקוביץ’ מבוקש במכבי חיפה – מ.ס אשדוד תחל מחר את אימוני טרום העונה

הבלם הסרבי בן ה-26 לו חוזה לשתי עונות נוספות באשדוד, נלקחת בחשבון על-ידי האלופה שהוגרלה נגד אולימפיאקוס במוקדמות ליגת האלופות. רן בן שמעון יבחן לא מעט מושאלים ושחקני קבוצת הנוער בשבוע אימונים לפני תחילת האימונים הרשמית

image 87 imageתגובות imageהדפסה
article

טל אקוקה

מ.ס אשדוד טרם צירפה שחקנים חדשים אל הסגל לקראת עונת המשחקים הבאה בליגת העל – עונת 2022\2023, אך בינתיים הבוס הגדול, ג’קי בן זקן ינסה לשמור על הסגל הקיים לעונה הקרובה, מלאכה לא פשוטה מסתבר.

 

בן זקן אמנם הצהיר כי לא ימהר למכור שחקנים העונה לקבוצות בארץ, אך מי שנרשם בפנקס של האלופה, מכבי חיפה, הוא הבלם הסרבי ננאד צבטקוביץ’. צבטקוביץ’ בן ה-26 שהגיע לאשדוד לפני שנתיים ממולדתו, נחשב לאחד משחקני ההגנה המובילים בליגה ושמו אף נקשר לקבוצות הגדולות בישראל עוד בקיץ הקודם לאחר עונת השיא של מ.ס אשדוד. מכבי חיפה שהבינה שכלל הנראה לא תצליח להחתים את ניר ביטון, רוצה להתחזק בבלם נוסף ומה שעשוי לשכנע את צבטקוביץ’ לרצות להגיע לכרמל הוא הבלם הסרבי הנוסף שיחל את עונתו השלישית במכבי חיפה, בוגדאן פלאניץ’.

טל אקוקה

 

בנושא אחר, הקבוצה אמנם תפתח את אימוניה הרשמיים רק ב26 ביוני, אך כבר מחר (חמישי) יחלו אימוני טרום העונה עבור שחקנים שחוזרים מהשאלה, נבחנים שיגיעו מליגות נמוכות ומספר שחקנים מקבוצת הנוער האלופה שינסו להרשים את רן בן שמעון.

 

בין השחקנים שיחזרו מהשאלה יהיו סתיו טוריאל, פהאד באיו, מוגיס זקריה ומוסא בגאיוקו, כמו שם נבחנים נוספים שמגיעים מאפריקה בעיקר לעמדות ההתקפה.

imageעוד כתבות

בודק...