נמל אשדוד מציג: פעילות שוויון מגדרי וקידום מעמד האישה  

במסגרת הפעילות השנתית של חברת נמל אשדוד בנושא שוויון מגדרי וקידום מעמד האישה, התקיימה פעילות חווייתית, במסגרתה הוקרן סרט הקולנוע הבריטי 'לא ממושמעות' בסינמה סיטי אשדוד, בהשתתפות כ-120 עובדות הנמל. 

image 31 imageתגובות imageהדפסה
article

אורנה הוזמן בכור. צילום: רונן אקרמן

הסרט הבריטי ‘לא ממושמעות’, מבוסס על סיפור אמיתי ומביא את סיפורה של מחאה פמיניסטית בלב האירוע הכי נשי שיש – תחרות מיס עולם בלונדון בשנת 1970. בסרט חבורת פעילות פמיניסטיות מתכננת לשבש בשידור חי את התוכנית הנצפית ביותר בעולם והוא מספר על נשים שמצאו את עצמן בעין הסערה והוכיחו לעצמן ולעולם שנשים ממושמעות לא עושות היסטוריה.

במסגרת האירוע אורנה הוזמן בכור, יו”רית דירקטוריון נמל אשדוד וחן ספנקו, הממונה על שוויון מגדרי וקידום מעמד האישה נשאו דברים והדגישו כי : “חברת נמל אשדוד רואה בנושא השוויון המגדרי ערך עליון ומקפידה לעורר את המודעות לנושא. במקביל לשילוב של עוד נשים בשורות הנמל, אנו שמחים לייצר גם חוויות מאחדות ומהנות סביב הנושא, במטרה לשבור שגרה ולהעשיר את הידע”.

 

אניית הקרוז Celebrity Apex פקדה את נמל אשדוד

בנושא אחר, אניית הקרוז Celebrity Apex פקדה לראשונה את נמל אשדוד השבוע. במהלך הביקור בנמל נערך טקס החלפת דגלים כאשר בטקס השתתפו אלי בר יוסף מנכ”ל בפועל, זרי רוזנפלד מסוכנות רוזנפלד, ורב חובל האנייה.

 

האנייה שייכת לחברת התיירות Royal Caribbean Cruises Ltd, וזכתה בשנה שעברה בפרסים בינלאומיים רבים כגון Best Premium Shop, Gold Award Large Ship, ו-Award of Excellence. האנייה יכולה להכיל 2,900 נוסעים ועוד 1,320 אנשי צוות. אורך האנייה הוא כ-306 מטר, עם משקל כולל של כ-129,500 טון, ו-14 סיפוני נוסעים.

 

בין האטרקציות השונות שמציעה האנייה, ניתן למנות את הגראנד פלאזה המעוצב בהשראה איטלקית; עם מסעדות יוקרה, בתי קפה, וברים; הופעות תרבות; קזינו בסגנון וגאס; וחנויות מותגים רבות.

 

אלי בר יוסף, מנכ”ל נמל אשדוד בפועל, מסר: “אנו מברכים על בואה של האנייה המפוארת לנמל אשדוד, ונשמח לארח אוניות נוסעים נוספות שייהנו מהמדינה היפה שלנו. נמל אשדוד עומל מדי יום להפוך את הנמל לתחרותי ואפקטיבי יותר בכל הזירות, כולל זירת התיירות הימית.”

 

imageעוד כתבות

בודק...