נמל אשדוד: טקס הוקרה עבור 220 מתנדבים

חברת נמל אשדוד קיימה טקס הוקרה עבור מתנדבים: "רוח הנתינה והערבות ההדדית הן חלק ממה שמגדיר את חברת נמל אשדוד והחומר האנושי ממנו היא עשויה"

image 91 imageתגובות imageהדפסה
article

עובדי הנמל המתנדבים. יישר כוח! צילום: דוברות הנמל

נותנים כבוד למתנדבים: חברת נמל אשדוד קיימה את טקס ההוקרה המסורתי לכ-220 עובדי נמל מתנדבים, הנמצאים במסגרות התנדבות שונות הכוללות סיירות הורים, אריזת סלי מזון לנזקקים, וסיוע לניצולי שואה, לנוער בסיכון, לילדים עם צרכים מיוחדים, ולעולים חדשים.

 

 

ממלא מקום מנכ”ל נמל אשדוד, אלי בר יוסף, שיבח את המתנדבים וציין לטובה את רוח הנתינה והערבות ההדדית בחברה. “על אף הזמנים המורכבים, עובדי נמל אשדוד ממשיכים לתת מעצמם עבור הקהילה ולאנשים הזקוקים לסיוע, וזאת מתוך מחויבות ערכית גדולה. אני גאה לעבוד לצד אנשים מסורים וערכיים ומאחל שנמשיך להיות בצד הנותן. לתת זה יותר מלקבל, וחשיבות משמעותית לקהילתיות, להיות אחד בשביל השני, להעניק ביטחון לסובבים ולמשפחות. אני מבקש לומר תודה גדולה לכולכם.”

 

בחברת נמל אשדוד הודו למתנדבים בטקס:

עובדי/ות הנמל ממשיכים/ות לתת מעצמם עבור הקהילה ולאנשים הזקוקים לסיוע במגוון דרכים.רוח הנתינה והערבות ההדדית הן חלק ממה שמגדיר את חברת נמל אשדוד והחומר האנושי ממנו היא עשויה, ואנחנו גאים בכל עובד ועובדת שנותנים מעצמם לחברה הישראלית במסירות אין קץ.
תודה לכם/ן!

בתמונה: דוד זריהם עובד נמל מתנדב בחלוקת סלי מזון לניצולי שואה.

צילום: דוברות התאחדות התעשיינים

מתנדבי הנמל. צילום: פאבל טולצ'ינסקי, דוברות נמל אשדוד

imageעוד כתבות

בודק...