ניסיון הצבעה כפולה בבית הספר ‘יחד’: משטרת אשדוד הוזעקה

מיני דרמה בבית הספר שברובע הסיטי בעיר. מזכירת הקלפי זיהתה אישה מבוגרת שהגיעה להצביע בפעם השנייה לטענתה, למרות שזו התעקשה כי אינה הצביעה. שוטרים שהגיעו למקום כדי למנוע מבוכה, שמו לב כי האישה לא במצב תקין לגמרי והפנו אותה לוועדה המרכזית

image 119 imageתגובות imageהדפסה
article

בית הספר 'יחד' שברובע הסיטי

אירוע חריג נרשם במהלך היום בבית הספר ‘יחד’ שברחוב הציונות ברובע הסיטי בעיר. אישה מבוגרת שהגיעה לממש את זכותה הדמוקרטית, נכנסה אל הכיתה בה נמצא צוות המזכירות, ולאחר שהמזכירה הראשית של הקלפי זיהתה אותה וטענה שאותה תושבת אשדוד נכנסה כבר בפעם השנייה להצביע, החל להתפתח דין ודברים גם עם מצביעים נוספים. האישה הגיבה בטענה נגדית ואמרה שאינה הצביעה קודם לכן, ורק לאחר שמשטרת אשדוד הוזעקה למקום, השוטרים עשו סדר ודיברו עם האישה.

 

בסופו של דבר זה הגיע למצב שהשוטרים הפנו אותה אחר כבוד לוועדה המרכזית של הבחירות לאחר שגם הבינו כי אותה הגברת לא הייתה במצב בריאותי תקין.

 

יש לציין שעד כה אחוז ההצבעה באשדוד גבוה, כמו גם במדינת ישראל כולה, ביחס לבחירות האחרונות שהיו בשנת 2021. אחוז ההצבעה הארצי נכון לשעה 12:00 עומד על 28.4, שלושה אחוזים יותר ממה שהיה בבחירות האחרונות באותה השעה. נזכיר כי תוצאות הבחירות הראשוניות יינתנו בשעה 22:00 בערוצי החדשות השונים על-פי המדגמים ורק ביום חמישי בשעות הבוקר נוכל לדעת באופן רשמי את התוצאות הסופיות.

imageעוד כתבות

בודק...