נבחר מאמן: צביקה לוי הוא מאמנה החדש של עירוני אשדוד

מזל טוב לעירוני על המאמן החדש – צביקה לוי, מי שעשה חיל בשמשון ת"א בשלוש השנים האחרונות וכעת מגיע למועדון האוהדים הצהוב. לוי נבחר ע"י הנהלת הצהובים לאחר שבחנו מס' אופציות. לאחר 2 תוצאות תיקו מאכזבות, לוי יעמוד על הקווים כבר במשחק הקרוב נגד כסייפה מהתחתית

image 122 imageתגובות imageהדפסה
article

הנהלת עירוני אשדוד עם המאמן החדש צביקה לוי (צילום: מדיה עירוני)

מתחיל דרך חדשה בצהוב: עירוני אשדוד הודיעה היום על החתמתו של המאמן צביקה לוי בתור מי שיוביל את הקבוצה מעתה והלאה.

 

לוי (40) נחשב מאמן התקפי באופיו, מגיע לאחר 3 שנים מלאות אירועים בשמשון ת”א, במהלכן העלה את הקבוצה ליגה, ובעונה שעברה הצליח להישאר למרות תקציב נמוך וחומר שחקנים בינוני.

” הצוות המקצועי התרשם מאוד מהיכולת המקצועית והמקצוענות של צביקה והחליט לבחור בו לאחר שנפגש עם מספר מאמנים. אנו בטוחים כי צביקה יוכל לייצב את הקבוצה ולהחזיר אותה לדרך הנכונה”, נאמר בהודעה של ההנהלה.

 

בשיחה עם גורם בהנהלת הצהובים נאמר, כי אחד היתרונות של לוי שהיוו שיקול בבחירתו למאמן, מלבד ניסיונו המקצועי – הוא גם העובדה כי מדובר מאמן אנרגטי שחי את המשחק  ומאד מחובר לקבוצה, לשחקנים ולאוהדים בכל מקום שהוא מגיע.

 

כך או כך, ללוי מחכה אתגר בדמות משחק נגד כסייפה מהתחתית. הצהובים מגיעים לאחר שהמאמן יוסי חכים הלך הביתה ואחרי 2 תוצאות תיקו מאכזבות, כאשר הם נמצאים במרכז הטבלה, בוודאי לא המקום בו ציפו להיות בשלב זה של העונה.

imageעוד כתבות

בודק...